Duyuru SSS:Hesap Merkezi,Mail Onaylama&Kullanıcı Bilgilerini Değiştirme

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve kaptan34 tarafından 19 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. kaptan34

  kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

  Merhaba Uzay Pilotları,

  Anasayfa'da " Sağ üst köşede " " Hesap merkezi " yazan yere tıklayınız.


  [​IMG]
  Açılan sayfada sol tarafta ;

  1. Şifre
  2. E-posta
  3. Haber Bülteni
  4. Dil

  şeklinde 4 tane başlık göreceksiniz.

  Hangi işlemi yapmak istiyorsanız o bölüme tıklayın.  1 - Şifre Değiştirme :

  [​IMG]
  " Yeni şifre " yazan yere değiştirmek istediğiniz yeni şifrenizi yazın. Alt kısımdaki " Şifreyi yeniden yaz " kısmına aynısını tekrar yazın ve alt kısımdaki " İleri " butonuna basıp daha sonraki adımları uygulayınız.  2 - E-posta Değiştirme :

  [​IMG]
  " Yeni e-posta " yazan yere hangi mail adresi ile değiştirmek istiyorsanız onu yazın ve " İleri " butonuna basıp daha sonraki adımları uygulayınız.  3 - Haber Bülteni :

  [​IMG]
  Burada " Bültene abone ol " kısmında " Evet " yeşil kısım aktif ise abonesinizdir. Eğer " Hayır " kırmızı taraf aktif ise abone değilsinizdir. Son olarak " Kaydet " butonuna basıp işlemi tamamlayabilirsiniz.  4 - Dil :

  [​IMG]
  Sağ taraftaki " Dil " yazan bölümdeki menü'den seçmek istediğiniz dili seçip " Kaydet " butonuna basarak işlemi tamamlayabilirsiniz.


  __________________________________________________

  Pilot Profili > Nick Değiştirme :


  UYARI : Oyuna girişteki isim değiştirilmemektedir. Sadece oyun içindeki gözüken isim değiştirilmektedir. Bu nedenle isim değiştirme yapmadan önce kullandığınız ismi bir yerde saklayınız.


  Anasayfa'dan " Pilot Profili " bölümüne tıkladığınızda açılan sayfa'nın orta kısmında " Profili Düzenle " yazan butonu tıklayın.

  [​IMG]

  Açılan sayfa'nın üst kısmındaki " Pilot Adı " bölümüne değiştirmek istediğiniz yeni ismi yazıp " Değiştir " butonuna basıp sonraki adımları uygulayınız.

  [​IMG]
  Bilgilerimizi girdikten sonra ''Kaydet'' butonuna basıp işlemi tamamlıyoruz.

  Darkorbit Takımı.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.