SSS : Hitac Etkinliği

Konusu 'Etkinlik SSS' forumundadır ve Manitu tarafından 8 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Manitu

  Manitu Guest

  1.png
  S: Hitac nedir?

  C:
  Sektörlerde bilinmeyen bir uzaylı türüne ait bir uzay gemisi fark edildi. Bildiğimiz kadarıyla, bu uzay gemisi kocaman ve hiçbir zaman yalnız değil. Bu ana gemiye saldırabilmek için önce Minion’larının imha edilmesi gerekiyor. Bu uzaylılar kaynaklarımızı ve zenginliklerimizi istiyor ve şimdi de onları almaya geliyorlar! 3 şirketin pilotlarına çağrı yapıldı, ortak düşmanı imha etmeleri ve istilaya son vermeleri gerekiyor.

  S: Minion Nedir?

  C:
  Hitac yaratığının savunma (İnsta) kalkanını düşürtebilmek için yok edilmesi gereken küçük asker yaratıklardır .Her Hitac kolunun sağp ve sol tarafında alt ve üstte yerleşmiş olarak çifter çifter bulunur toplamda 12 tanedir ve agresiftirler menzili içindeki herhangi bir oyuncuya saldırıp hasar verebilir veya yavaşlatma mayını fırlatabilir.
  2.png
  S: Peki kapsüller ne?

  C:
  Kapsüller iki çekilişten biri için bilete dönüştürebileceğiniz nesneler.

  S: Çekiliş mi olacak?

  C: Evet!

  S: Bu tür çekilişlere izin verilmeyen bir ülkede yaşıyorum. Ne yapabilirim?

  C:
  Bu tür ülkelerde yaşıyorsanız gerçek ödüllü çekilişlere ne yazık ki katılamazsınız, sadece oyun içi paketlerin ödül olarak verildiği çekilişe katılmanız mümkün. Yine de ödeme bölümünde kapsülleri satın alabilirsiniz. Hitac uzaylılarından ve kelime yapbozundan düşen kapsülleri de alabilir ve onları dönüştürücülerde kullanabilirsiniz.

  S: Nasıl katılabilirim?

  C: Çekilişe katılmak için kapsüllere ihtiyacınız var.

  S: Peki kapsülleri nasıl alıcam?

  C:
  Kapsülleri almanın üç yolu var:

  • Kelime yapbozunu tamamlayın ve ' DARKORBIT' kelimesini her tamamlayışınızda 1 kapsül alın
  • Hitac ana uzaylısının düşürdüğü özel kargo kutusunu toplayın, bu kutuların her biri 1 çekiliş kapsülü içeriyor
  • Onları ödeme bölümünde satın alın
  S: Tamam. Peki bu çekilişi nerede bulabilirim?

  C: Çekiliş sayfası Uridium sayfasında bulunuyor.Solda ekstra menü butonu bulunan alt bir site o.Uridium>Çekiliş düğmelerine basarak.

  S: Kapsülleri nasıl alacağım?

  C:
  Hitac uzaylısı ölmek üzere olduğunda, 1 kapsül içeren özel kargo düşürür. Yok edilen Hitac Minion’larının kargosunu da toplayabilirsiniz; çünkü onların da kelime yapbozu için harf içerme ihtimali var. Antec kelimesinin 9 harfini tamamladığınızda, otomatikman kapsüle dönüştürülecekler. Kapsülleri ödeme bölümünde de satın alabilirsiniz.

  S: Kapsülleri nerede dönüştürebilirim?

  C:Uridium sayfasındaki menüde “çekiliş” butonunu bulacaksınız. Orada 2 dönüştürücü var: Güneş dönüştürücüsü ve ay dönüştürücüsü. Kapsüllerinizi iki farklı çekiliş için bilete dönüştürmenizi sağlayacaklar.

  S: İki dönüştürücü arasındaki fark ne?

  C:
  Ay dönüştürüücüsü oyun içi ödüller verirken güneş dönüştürücüüsü gerçek yaşam hediyeleri vermektedir

  S: Ödüller bütün sunucular için mi, yoksa sunucu başına mı veriliyor?

  C:Ay dönüştürücüsünün ödülleri her sunucuda, güneş dönüştürücüsününkilerse sadece bir kez veriliyor.

  S: Dönüştürdüğüm kapsüller arttıkça, kazanma şansım da artacak mı?

  C:
  Ne kadar çok biletiniz olursa, kazanma şansınız o kadar fazla olur.

  S: Büyük ödüllerden başka ödüller de var mı?

  C:
  Evet, dönüştürdüğünüz her kapsül oyun içi hediyelerin verildiği bir anında ödülü garanti eder. Bir seferde birden fazla kapsülü dönüştürürseniz, ödüller birbirine eklenir ve çekiliş sayfasındaki anında ödül kaydında gösterilir. Anında ödüllerin değeri kapsüllerin ödemedeki bedelinden daha fazladır. (cephane, roket, ekstra enerji ve yeşil ganimet anahtarı, Destek,kamuflaj,xenomit,mayın Günlük Dosya v.b. hediye ,hediye kombineleri ....)

  S: Çekiliş ne zaman yapılacak ve büyük oyun içi ödüller ne zaman hesaba aktarılacak?

  C:İki çekiliş de etkinlikten sonraki haftalara yapılacak. Büyük oyun içi ödüllerin hesaba aktarılması da bundan hemen sonra gerçekleşecek.Kazananlara e-posta ile bilgilendirme yapılacak.

  S: Hitac Minion’ları nasıl işliyor?

  C:
  Hitac uzaylısı bir tür ana uzay gemisi ve ona saldırabilmeniz için önce Minion’ları yok etmeniz gerekiyor. Hitac uzaylısının DP’si belirli bir miktara düşünce, 1 çekiliş kapsülü içeren kargo kutusu düşürür. Hitac menziline giren bütün oyunculara ana silahıyla ateş eder. Ateş ettikten sonra, oyuncu gemileri arasından rastgele yeni bir hedef seçer.

  Bir Hitac Minion imha edilince kargo kutusu düşürür ve bunun kelime yapbozu için harf içerme ihtimali vardır. İçinde harf yoksa bile başka bir ödül olabilir (cephane,destek,Dosya v.b). Saldırıya uğrayan Minion kendisine ateş eden gemiye ateş eder. Çoklu gemiler çoklu Minion’lara saldırırsa, çoklu hedeflere Minion’lar tarafından ateş açılır. Ana geminin içinde yedek Minion’lar var, yani onları bir kere imha etmek yeterli olmayacak.

  S: Minion’larla bağlantılı bir kelime yapbozu mu var?

  C:
  Evet, Minion’lar imha edilince kargo kutusu düşürürler. Bu kutuda %50 ihtimalle yapboz için bir harf bulunur. Oyuncular Antec yapbozunu istedikleri kadar tamamlayabilir ve sonunda hep bir çekiliş bileti alırlar. Oyuncular hep ellerinde olmayan bir harfi alır. Uzay haritasındaki özel pencerede ellerinde kaç tane harf olduğunu ve harf elde etmek için ne yapmaları gerektiğini görürler.

  S: Yapboz tamamlanınca ne olacak?

  C:
  Oyuncu “DARKORBİT” kelimesini tamamlayınca, client’taki pencere bu 9 harfi gösterir ve oyuncu çekiliş için kapsülünü alır. Yani pencerede bu kelime göründüğünde, oyuncu kapsülü aldı demektir ve yeniden harfleri toplamaya başlayabilir.

  Ay dönüştürücüsünde harika ödüller kazan!

  Kapsülleri ay dönüştürücüsünde çekiliş biletine dönüştürürsen, sunucu başına harika ödüller kazanma şansın olacak:

  • 1 x 1 milyon Uridium
  • 1 x 30 tamamen geliştirilmiş LF4 lazeri
  • 2 x 10 tamamen geliştirilmiş LF4 lazeri
  • 5 x 5 tamamen geliştirilmiş LF4 lazeri
  • 1 x 30 tamamen geliştirilmiş SG3N-B02 kalkan jeneratörü
  • 2 x 10 tamamen geliştirilmiş SG3N-B02 kalkan jeneratörü
  • 5 x 5 tamamen geliştirilmiş SG3N-B02 kalkan jeneratörü
  • 5 x 50.000 atışlık UCB-100 lazer mühimmatı
  • 20 x 100.000 Uridium
  Darkorbit Takımı..
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.