SSS:Kredi Kartı İle Yapılan Ödeme Hataları

Konusu 'Ödemeyle İlgili S.S.S.' forumundadır ve hayaligenc tarafından 24 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. hayaligenc

  hayaligenc Team Leader Team Darkorbit

  Merhaba arkadaşlar,

  Kredi Kartıyla yaptığınız ödemelerde karşılaştığınız sorunlar genelde şu sebeblere bağlıdır;

  1-) Kredi Kartınız yurt dışı İnternet WEB ödemelerine kapalıdır. Bu durmda lüten Banka Müşteri temsilcinizle konuşunuz ve bu durumu sorunuz

  2-) CVC kodunu yanlış giriyorsunuzdur.(Kredi Kartınızdaki son 3 numara)

  3-) Kişisel bilgilerinizi aktarırken mutlaka bir yerde hata yapıyorsunuzdur. Kredi Kartınız alırken girdiğiniz bilgilerin aynısını girmek zorundasınız.


  4-) Aynı Kredi Kartını birden çok oyun hesabına kullanıyorsunuzdur yada aynı oyun hesabına birden fazla kart kullanıyorsunuzdur.

  5-) KESİNLİKLE başka kişilerin kredi kartlarını kullanmayınız. Farklı isimlere ait kredi kartları kullanırsanız hesabınızda MUTLAKA sorun olacaktır. Aynı durum kendinize ait kredi kartları içinde geçerlidir.

  Genel olarak lütfen 1 (birden) fazla kredi kartı kullanmayınız.
  6-) Bankamatik kartı "KREDİ KARTI" değildir. Lütfen bankamatik kartı iel ATMden ödeme yapmayınız


  Bu durumları göz ardı edip ödeme denemesinde bulunursanız oyun hesabınıza borç kaydı çıkartılabilir. Bu şu demektir:

  Ödemeniz iptal edilir, ödeme sonucunda almak istediğiniz Uridium yada VİPlik yada avantaj paketi oyun hesabınıza aktarılır ve ödemenizdeki tutar bir süre sonra banka hesabınıza geri gelecektir ve Bu durum sonucudna hesabınzıa borç kaydı oluşur. Bu borç kaydına 8,10 euro işlem masrafı dahil edilir ve sizden bu parayı banka havalesiyle ödemeniz istenir. Siz bu ödemeyi yapmadığınız sürecede hesabınız açılmaz.

  Başka önemli olan bi konu ise havale yaparken hiç bir zaman birden fazla İD için 1 tek havale yapmayınız. Yani diyelim ki 2 tane hesabınız kapandı sizin bu hesapları açtırmak için ayrı ayrı her İDiçin havale yapmanız gerekmektedir. Aynı havalede 2 tane İD girip havale yaparsanız 2. olarak yazılan İD açılmaz.

  Ama 5 durumda da bir hata yoksa ve siz halen ödeme yapamıyorsanız buraya Oyuncu İDnizi ve ödeme tarihinizi yazınız. Lütfen oluşan hatayı bize mal etmeyiniz sonuç itibariyle Kredi Kartınız eğer ödemeyi gerçekleştirmiyorsa bu sizin yararınızadır çünkü bu sizi korumak amaçlıdır.
   
  Son düzenlenen: 26 Şubat 2021
  -Arcade- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş