SSS:Leonov ve Ev Avantajı Hakkında Bilgiler

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 9 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest

  [​IMG]
  Leonov ulaşılması en kolay, uridium ile alınan elit gemidir.Bu gemiyi özel kılan Ev Avantajı ve standart olarak iki ayrı durumun olmasıdır.

  Leonov için Ev Avantajı nedir?

  Leonav gemilerine özel, ev avantajı kendi şirketinizin x-1,x-2,x-3,x-4 haritalarında geminizdeki lazer, roket ve kalkanların %200 oranında gücünün olması, darbe puanının ve hızının yüksek olamasıdır. Düşman şirket üyelerine ve NPC'lere geminizin standart özelliğinden daha yüksek hasar verirsiniz ve kalkanlarınız daha güçlü olur. Bu da oyuna yeni başlamış oyuncular için donanımını güçlendirinceye kadar kasılmalarında ve rakiplerinden kaçmalarında bir avantaj verir. Donanımı tam bir leonov iseniz baskına gelen düşman şirket üyeleri için tam bir kabus olursunuz. :)

  [​IMG]

  Ev avantajı Kendi Şirketinizin x-1 den x-4'e kadar olan haritalarında

  • Dikkat;bu haritalar dışında geminiz standart özelliğine dönecektir yani diğer haritalara atlar atlamaz darbe puanınız, kalkanlarınız ve diğer özellikler hemen düşecektir.
  • Dikkat; lazerlerinizin %200 vuruş gücü düşman şirket gemilerine ve NPC'lere geçerlidir kendi şirket üyenize, klan savaşınız olsa dahi geminin standart gücünde vurursunuz.
  Leonov gemisi için standart özelliği nedir?

  Standart özelliği ev avantajı dışında kalan diğer tüm haritalarda,yani Pvp(4-1,4-2,4-3,4-4,4-5),Galaxy Gates,İstila Haritası,Grup Haritası ayrıca tüm şirketlerin x-5,x-6,x-7,x-8 haritaları,Korsan Haritaları (5-1,5-2,5-3) ve diğer iki düşman şirketin x-1,x-2,x-3,x-4 haritalarında kullanırsınız.

  Standart Özelliği & Ana Haritalar (x-1,2,3,4)
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Ağustos 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş