SSS: Ödeme Bilgilerini Silme & Abonelik sonlandırma

Konusu 'Ödemeyle İlgili S.S.S.' forumundadır ve Amiral34 tarafından 13 Ocak 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Ödeme Bilgilerini Silme & Abonelik Sonlandırma :

  Anasayfa'nızın üst kısmından "
  Uridium" bölümüne tıklayınız. Ödeme Mağazanıza geliniz. Açılacak olan yeni pencerenin alt kısmında "Statü ve İptal" yazısı mevcut, ona tıkladığınız anda yeni bir sayfa daha açılacak "Burada kişisel ödeme bilgilerini silebilirsin." yazısında ki "silebilirsin"e tıkladığınız anda kart bilgileriniz otomatik olarak silinecektir.

  Resimli anlatım ;


  [​IMG]

  [​IMG]


  [​IMG]

  Kayıtlı Ödeme bilginiz yok ise Ödeme verilerim> Kayıtlı ödeme verileri yok yazacaktır.

  Abonelik sonlandığında Aboneliğin bitiş tarihini gösteren yerde ' Aktif/İptal edildi' yazısı çıkar orada 'iptal edildi' yazısı aboneliğin otomatik uzatma işleminin iptal olduğu anlamına gelir  • Satın alınmış hak kaybolmaz,iptal seçeneği paketin kendisini iptal etmez paketin süresi bittiğinde otomatik al talimatını iptal eder .

  • Aboneliğiniz iptal hakkı ;yenileme süresine en son, x gün kala yaparsanız iptal işlemi o aydan/zamandan başlar ve abonelik bittikten sonra yenilenmez ama belirtilen x gün geçtikten sonra yaparsanız abonelik son defa tekrar alınır ve bir sonraki alıma geldiğinde iptal işlemi başlamış olur

  Yani örnek en geç son beş gün kala iptal yaparsan oto alım yapılmaz ama son 4 gün kala ve daha az kala yaparsan son bir defa daha oto alım gerçekleşir ve o bittikten sonra başka alım gerçekleşmez.

  Bu önemli bir ayrıntı ;iptal yaptım ama halen oto alım yaptı şikayetinde bulunan üyeler işte geç davrandıkları için son bir defa daha alımın gerçekleşme nedeni bu.

  • Eğer Kişisel bilgilerim /Abonelikler SİL düğmesi çıkmıyorsa bu zaten Aboneliğin olmadığına yorumlanabilir ama genede emin olmak için Destek Ekbinize (Supporta) danışmanızda yarar olabilir.


  Darkorbit Takımı..
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş