SSS Test Sunucusu

Konusu 'Açıklamalar/Sözlük' forumundadır ve Minerva tarafından 10 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Minerva

  Minerva Guest


  test sunucu.png

  Test Sunucusu nedir ve neden var?
  Test Sunucusu adındanda anlaşılacağı gibi test amaçlıdır.Oyuna getirilmesi planlanan ve denenmesi istenen yenilikler için kurulur,denenir yeterli veriler toplandıktan sonra kapatılır.Üyeler için sürekli açık kalmaz.

  Test Sunucusu ne zaman açılır?

  Sunucunun kurulmasına ,ihtiyaca ve gereğine göre Oyun Kurucuları tarafından karar verilir.Her yenilik için sunucu kurulmayabilir.Benzer veriler datada mevcutsa gerek görülmez.

  Ne zaman açılacağı ve ne zaman kapanacağı belirsizdir.Her zaman üyelere açık olmayabilir bazen sadece Adminlerin test etmesine açıktır bu durumda üyeler serveri görebiliyorlarsa bile giriş yapamazlar.

  Test Sunucusunun açıldığından nasıl haberimiz olur?

  Gereğinde sizlere forum üzerinden duyurulur,gereğinde sadece server seçimlerinden görebilirsiniz.

  Test Sunucusuna nasıl girilir?

  Sunucu seçimlerinde Test Sunucusu aktifse görünür,bu sunucuyu seçmeniz yeterlidir.

  Test Sunucusuna bağlanmıyor neden?

  Test sunucusu bazen oyuncu sayısı sınırlıdır bu limit dolduğunda server üye alımlarına kapatılır ve bağlantı kuramazsınız.Mutlak servere girilmek isteniyorsa üye takibini kendisinin yapması gerekir.

  Test Sunucusunda neler verilir?

  Test Sunucusunda size elit ve tam donanımlı gemi verilebileceği gibi yarı donanımlı elit yada elit olmayan gemilerde verilebilir,bunun test sunucusu olduğunu unutmayınız,neyin nasıl verileceğinin belli bir kriterleri bulunmaz.Gereğine ve denenecek yeniliğe göre serveri kuran oyun kurucularınca karar verilir.

  Saygılarla Darkorbit Takımınız
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.