Steadfast ve Abide

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve centralsmoke tarafından 31 May 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Steadfast ve Abide

 1. Kalksın

  oy sayısı 8
  72,7%
 2. Kalksın

  oy sayısı 3
  27,3%
 1. Güç bela BL mapine geldik 2 impluse keselim diyoruz çok uzak menzillerden bu 2 iğrenç yaratık saldırıp duruyor kalkanı bitiriyor tamir olamıyorsun kaçamıyorsun . Ne yapacaz yani patlaya patlaya 10 canlı kaçan impluseleri mi kovalicaz şaka mısınız bu nasıl bi npc aklınızı mı kaçırdınız?

  ayrıca invokedaki botlara gitmiyorda niye sadece normal oyuncuların peşinde geziyo bu yaratık ?
   
  Son düzenlenen: 31 May 2023
 2. _Blade_

  _Blade_ S-Moderator Team Darkorbit

  Merhaba,

  BL haritalarında bulunan Strokelight Barrage NPCsi imha edilmediği zaman Steadfast ve Abide yaratıklarını çıkarmaktadır. Strokelight kesilmediği sürece bu yaratıklar çıkmaya devam edecektir.

  İyi forumlar.
   
 3. titans___

  titans___ User

  Konuyu açana katılıyorum , kesmeye çalışan son vuruşdan önce pırt veya zırt diye kaçıyor yakalamak da yeni başlıyanlar zorlanabilir ve arkadaşın dediği gibi onun mesafesi çok uzkdan sıkıyor hani haksız nedeni oldu düşmanla kapışıyorsun ve düşmanı kesdin de tamir tam başlıycak nerden çıkıyor geliyor buluyor , git porta tamir olmaya geliyor gidiyor sıkıyor buz ayarlı buz roketi atcam o da işlemiyor ve elitlemek çok saçma verdiği 10 Uricik de oyun bunu kaldırır mı nerde ?
   

Sayfayı Paylaş