STEIN Kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve STEIN tarafından 9 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. STEIN

STEIN User

Merhaba. Kendimi tanıtmak istedim. İlk öncelikle kendimden bashetmek istiyorum. Lise son sınıf BT okuyorum. Forum sistemi vbullettin iken forumda aktif olarak bulunuyordum. Xenforo sistemine geçildiği zaman foruma bir daha ayak basmadim. Canım sıkıldı tekrar gireyim kim var kim yok diye bakayim dedim. Oyuna 2008de başladım. Cok küçüktum zar zor hatırlıyorum ama nostoromoyu alana kadar çok zorluk çekmiştim :p benimle tanışmak isteyen konuma mesaj birakabilir. Dertlesiriz sohbet eder zaman geçiririz. Iyi forumlar dostlar.

JUPlTER bunu beğendi.
  2. Hoşgeldin günaydın :) Nostromo önmliydi o yıllarda :D

3. JUPlTER

JUPlTER Guest

Nihayet açtınız konuyu hayırlısı olsun :)Foruma hoş geldiniz.Dileriz keyifli vakit geçirirsiniz...Okul hayatınızda başarılar:)

4. Foruma hoşgeldin :) Eskiden bende nostromo kullanmayı severdim, tabi phoenix efsaneyken :D

5. STEIN

STEIN User

2 Ay sonra benim için okul bitiyor. :p

Hoşbuldum. :)
    ( Flood için üzgünüm Modum. )

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 9 Ocak 2017
  6. Sayın 'Kanki' cim merhaba de katıl muhabbete kısmını bulamadın galiba :D (shock)

7. JUPlTER

JUPlTER Guest

Sıkıntı yok birleştirdim,ama en son siz yazdığınızda düzenle yaparak mesaj ekleyebilirsiniz.:)

8. STEIN

STEIN User

4 sene forum sistemlerini kullandım, biliyorum. :mad::mad:

JUPlTER bunu beğendi.
  9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Mutlaka biliyorsunuzdur bazen değişebilir düşüncesi ile bir ihtimal olarak hatırlatma yaptım kızmayınız :)

10. STEIN

STEIN User

Tamam, sakinleşelim ve birer fincan Türk kahvesi içelim. ;)

11. Foruma hoşgeldiniz ve iyi zaman geçirmeniz dileklerimle :)