Geri bildirim Storm[CM] kimdir ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve wigglewiggle42 tarafından 10 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. öncelikle merhabalar sayın görevli arkadaşlar ve oyuncular.

StormCM hakkında bir görüş paylaşmak istiyorum kim/kimdir takım tarafında storm cm konusu açılmamış o yüzden buraya yazıyorum.

Son günlerde gördüğüm ve görebileceğim en saglam chat kontrolünü ve düzenini saglayan bir görevlidir kendisi ne yanlı ne yanlış bir kez dahi karar vermedi son zamanlarda artan ve çok sık değişen görevliler sebebiyle görevli seçim ve şartlarının gereğini karşılamadığını düşünürken StormCM hala takımda bulunan bir yetkili olarak bu tür insanların kaybolmadığı kanısını oluşturmuştur bende.

Buradan kendisine teşekkürlerimi sunuyorum ve görevli pozisyonundaki yerinin chat ve uygulama konusunda en yüksek yere gelmesini canı gönülden istiyor ve sizlere belirtiyorum . StormCM ve bu zihniyete sahip görevliler sayesinde darkorbit ortamı ve chati tekrar eski saygın ve ahlaki değerlerini kaybetmemiş bir pozisyona bürünecektir.

Saygılarımla

2. 4646tek0

4646tek0 User

sistematik olarak aynı kişiler cm nicki değiştirip göreve devam ederler..bu belki öyle değildir ama zamanla öyle olacağı kesin. ben pek itimat etmem hiçbirine..

3. Emin olabilirsin dostum benim supporta attıgım maillerin yarısını görevini kötüye kullanan görevliler oluşturmakta çünkü bu durum hemn oyunu oynanılmaz bir hale getiriyor hemde chat ortamındaki huzuru ve saygı düzeyini yerle bir ediyor . StormCM veyahut bir başka isim görevini hakkıyla ve adaletli bir şekilde yapan her görevli için bu ve benzeri teşekkür bildirimlerimi yayınlayıp bu kişilerin takım da gerekli yerlere gelmesi hakkında görüş bildirmeye devam edeceğim . görüşün için teşekkür ederim ayrıca.

4. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Paylaşımınız için teşekkür ederiz.

Bizde kendisine buradaki konunuzu ileteceğiz.

Konuyu konuşmacı köşesine taşıyorum.

Keyifli forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.