Şu oyunu hallerine bak

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve HeRKüL300 tarafından 4 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. HeRKüL300

HeRKüL300 User

Merhaba pilotlar veya admiler iyi oyunlar bu oyun tamamen bitmiş heryerde bug hile toplu ordulu hileler geldi veya uridium soğumada geldi millet mindfirede 20 30 m uridium yapıyorlar bizde en az 10 k kasıyoruz bl haritada soğuma yok heryerde soğuma var artık kaldırın milletler geri dönsün heryerde adam olur tr 2 3 ölmüş oyuncu tamamen oyunu bırakmış general bile bırakmış nereye kadar oynayacak biz ????

2. DraydiBoy

DraydiBoy User

5-2 de de soğuma yok :D şöyle bişi de var madem oyun bu kadar bitmiş diyon neden hala oynuyon :D Bah keyfine

3. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Soğuma sistemi illegal programlara karşı konulmuş bir sistemdir. Gelecek süreçte bu soğumanın daha ağır bir boyutu gelecektir diye düşünüyoruz. Normal oynayan oyuncu kolay kolay soğumadan etkilenmemektedir. BL haritalarına girebilirsiniz veya 5-X haritalarında kasılabilirsiniz.

Görünürde soğumanın kaldırılması gibi bir işlem olduğu gözükmüyor ama dilerseniz Güncelleme ve Fikir Havuzu Bölümüne konu açarak soğumanın kaldırılması için genel bir etkinlik başlatabilirsiniz.

İyi Uçuşlar!

tryhardD bunu beğendi.
  4. tryhardD

tryhardD User

Modum lütfen x-7 haritasına gidin ve mor tallonları kesin x4-rsb ile. Bakın kaç dakikada soğumaya giriyorsunuz. Beyaz olanda bile sorun olmuyor 200 tane kestim soğumadım. Ama 60-70 tane kesmeyedurun mor tallonlardan... Aynı etkiyi diğer npclerin çoğunda veya kapılarda göremiyoruz ama onlar da botla gayet yapılıyor... Bu sistemi cidden daha da ağırlaştırmayı düşünüyorlarsa bu durumları düzeltmeleri ve npc ödülleri ve görevlere de ayar çekmeleri gerekiyor çünkü bu sistem botu caydırmaktan çok eliyle oynayan oyuncuları uyuz etmeye yarıyor.

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Evet mor tallon için aynı durumu bende yaşıyorum görevleri yaparken bir anda ya görevden vazgeçmem gerekiyor yada harcadığım cephane masrafından.. :D

Bunun sebebi de karantina için kullanılan illegal programın önüne geçmek ama şöyle yapıyorum mesela 60-70 tallon kesince bir kaç saat ara veriyorum veya keserken x3 cephanesi kullanıp seri kesik sonra biraz konularda dolanıyorum bu sayede soğumaya takılma oranım düşüyor. :)

Vuruş oranın düşeceği, hızın düşeceği gibi gibi söylentiler dolaşmakta yeni gelecek süreçte bakalım hangi hurafeler gerçek olacak.. :D

İyi Uçuşlar!

tryhardD bunu beğendi.
  6. HeRKüL300

HeRKüL300 User

Yahuuu sizde uri bol boldur bizde fakiriz bırakın eskisi gibi olsun x 5 de 15 adam kes diyor 1 tane bile oto yok adam yok böyle oyunmu olur böyle görev mi olur....

7. kendinol11

kendinol11 User

Oyun sil baştan 10 iris 10 havoc ve sadece lf4 haline gelmeli ancak o zaman herşey düzelir.

8. titans___

titans___ User

ben arada eksi de yesem x*7 de kendi şirketimden kesiyorum kasıyor bu konu da fikir almak istiyorum bu oyun için oyun bilgisayarı almalımıyım eski di bilgisayar zaten yoksa ofis iş bilgisayarları var almalımıyım yoksa laptop soğutucusu mu almalı bu yandan yapışanları falan var iki arada bir derede kaldım bırak zaten oyun ne halde demiyor da değilim girmediğim de daha rahatım hani para da verdim kimine göre para değil belki de bana göre çöpe attığım bir para oldu zaten gidip hayr kurumuna ağaç dikmeye kedi köpeğe versem daha faydalı olurdu yanlışmıyım ?

9. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Bilgisayar değerleriniz güncel sunucuları karşılayacak kapasitede ise internet değerlerinizi kontrol etmeniz gerekmektedir.

İyi Uçuşlar!

10. titans___

titans___ User

Bilgisayar değerlerini tam yazarsanız bende ona göre tam bir şey diyebilirim hani size değil de bilgisayar da başka oyun da oynamıyorum da net de gezinti yapıyorum internet değerlerini kontrol etmek tamam da internet alt yapısı yapması gerekenler yapmamış ondan diyorlar pahalı olanlar içinde sırf bu oyun için neden alıyım diyorum açıkcası da bilgisayar da kapanıp açılmama sorunları oldu hani bilgisayar arıza yapıyor zaten ben you tube da bazı videolar da oyun daha civcivli görünüyor ahım şahım marka olmayan sade oyun bilgisayarı mı alsam kendini ispatlamış orta şekerli bir bilgisayar mı alsam hem marka hem oyun için olanları mı alsam sıfır veya ikinci el çok ısınma var soğutmak için mi bir şeyler alsam adaptör de çok ısınıyor direkt all in one daha büyük ekran mı alsam şu an laptop kullanıyorum da öyle bilgisayarla gezmekle işim olmuyor zaten laptop kalır ben yine de all in one türü mü alıversem mi hani fikir almak için soruyorum bilgisayardan zerre anlamam da.

11. HeRKüL300

HeRKüL300 User

toplu oto ordu kurmuşlar ve tutucuda hiçte bitmedi eskiden bot kullananlar argeleri 10 arge dağıtımı bırakırdı şimdi ise bahane buluyorsun...