Şuan ne yapmalıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve C*Türk|FireHold tarafından 18 Nisan 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Durumum: şuan 36 argeyim ve 35 pro lazerim var çoğu 13. seviye kalanı 11. seviye herhangi bir klana mensup değilim kasılma bl de kasılmada zorlanıyorum genel olarak (mind hiç kesmedim daha) şuan kapı dönüyorum sadece hangi kapıyı dönmeliyim onda bile kararsızım zetaya devam mı yoksa artık hades vakti mi , 400k uri var

Diroitler: iris apis zeus var 16. seviye hepsi, spartan yok , hercules ve havoc var

Gemiler: solace, orcus ve c-elit kullanıyorum centurion henüz almadım

modüller: (genel olarak iyi bir modül çıkartamadım gemi olarak iyi olanları yazıyorum sadece)
    Sarı modül:+%10 kalkan delme +%11 şeref +%1 oyuncu gemilerine hasar centurion
    Mavi modül: +%7 kalkan için goliath plus, +%25 kalkan için diminsher
    Yeşil modül: +%14 dp, -%2 hız, -%1 oyuncu gemilerine hasar için centurion,solaris
    +%13 dp, -%1 lazer isabet şansı, -%1 roket isabet şansı için goliath enforcer, orcus
    +%15 dp için hammerclaw, hammerclaw plus
    +%10 dp için diminisher
    Kırmızı modül: +%2 kalkan, -%3 hız, +%10 oyuncu gemilerine hasar için centurion,holo
    +%13 lazer hasarı, +%1 kalkan delme, +%5 roket isabet şansı için centurion
    +%1 şeref, +%17 oyuncu gemilerine hasar için orcus, goliath sovereign
    +%15 npc hasarı solace için olan modül
    +%5 hasar için goliath plus, solace plus

pet: gemime kalkan dizilimi yapmadıkça pete pro lazer koymuyorum aap lazeri koyuyorum (225 diğer gemilere hasarı diyor pro lazer kasmak biraz fazla masraflı şuan için)
    12 lazer slotu açık
    2 jeneratör slotu açık
    7 modül slotu açık
    12 protokol slotu açık
    7 yüvsit yuvası açık

protokoller ve modüller:
    ticaret, tamir, kamikaze, düşman bulucu, oto hammadde toplama, oto yağma, kombo gemi tamir modülleri var hepsi 3. seviye
    lazer silahı protokolü 12 tane 4. seviye var
    4 tane kurtarılan mal protokolü 4. seviye var

cephane: (biraz az olduğunu düşündüğüm için yazma gereği duydum)
    700k x4
    800k x3
    2.5m x2
    20k rsb :D

nasıl bir yol izlemeliyim, ne önerirsiniz? (belirttiğim gibi şuan sadece kapı yapıyorum)

2. OPTİSYEN

OPTİSYEN User

Pro lazer 56 adet --> hydra ve triseklon roket atar --> spartan droitler --> bo3 kalkan ve pet kalkanı --> geliştirme --> plus gemiler --> modül --> rütbe
    Bu şekilde ilerlemek mantıklı olur.

Cephaneyi dert etme haftasonu seri şekilde abg dönerek veya sevkiyatla yaptırarak iki günde 3-4 milyon x4 kasabilirsin. Rsb cephanesinide birleştirden gani gani alabiliyorsun.

TR1-5'te isen chate yazıyorum aktif olarak bana özel mesaj atabilirsin. Bizim aktif 10-11 kişilik oyuncu topluluğumuz var. Bize katılabilirsin. Sabah saatlerinde mind dönüyoruz. Ayda bir karantina günü, pazarları hades günü olarak birbirimize destek oluyoruz.

41krvfb41 ve C*Türk|FireHold bunu beğendi.
  3. tavsiyem spartanlar için bol bol bölünme kristaline öncelik vermendir...hercules ve havoclarını zaten kazanmışşın..sırada spartan olmalı..aynı zamanda hydra içinde bölünme kristali önüne çok engel çıkartacak.ama elit bir gemi olman için olmazsa olmazın bunlar..yani 1-spartan 2-hydra 3-plus gemiler (goliath plus yada pusat plus ya da sana kalmış..)ilk üç önceliğin olmalı...plus gemiler içinde iac seni zorlayacaktır....

C*Türk|FireHold bunu beğendi.