Sucukçu arabası olarak Phoenix (Anlatıyorum gelin içeriye)

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Spinaci tarafından 11 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Bu savaşçıya bir vefa borcumuz yok mudur artıkın ?

1. BraVVO USSTTTAAA benden sana +1 upup

89,7%
  2. Bizimla DİİLSAAN :/

6,9%
  3. Kararsız oy

3,4%
  1. Spinaci

Spinaci User

"Biberim karabiberim, canım sevdiceğim
    Galaksi kapısı için
    Hep seni seçeceğim.

Minnoş mu minnoş
    Sana vuran acımasız şişko keltoş
    Bu botçulara ne desek boş
    (ha?!?)
    (*öhöm*öhöm* Bura başka yerdi di'mi la, hadi konuya dönek cabuk goş goş)

DO ekibi sana bakmasa da
    Sen bende farklısın kara sevda
    Sana tasarım yapmayan
    nomussiz vicdonsizdir uf olsun ona."

Lordakium Ozanı Özdemir Asaf

+ Efenim cocuklarımızı pistten alalım konuşma başlayacak. (*tık* *tık) SES 1 SES 2 (*bum bum*) AĞBİ bu mikrofon çalışmeyeah faklı bi tene versene biy ?
    - Ya oğlum mikrofonu kapa aç yap düzelir.
    + (mic düzelir) ehi ehi sagolasın abicim.

Ve konuşma başlar...

Arkadaşlar merhaba şimdi sizinle birlikte bir konuya parmak basmak istiyorum. 2006'dan beri şirketlerimizin bizi yalnız bırakmadığının göstergesi olan Phoenix'lerin artık kişisel özelleştirmelere erişmesinin zamanı gelmedi mi?

IŞIKLAAR!

Yaptığımız özelleştirmenin ardından ücret olarak belli miktar KREDİ istenir, önce server içi haftalık, sonra da tüm sunucular arasında aylık phoenix tasarım yarışması olur, kazananın tasarımı DLC olarak indirilebilir hale getirilir (client versiyonu), client kısmından önce de kod ila bu tasarımlar verilebilir. Kazanana ayrıca güzel mi güzel ödüller verilir, kendi tasarladığı gemi dahil. Üstelik o gemide:

%10 ek Galaksi kapısı indirimi veya

%1000 hp ve kalkan vs.vs

Ayrıca bu tasarım konusuyla ilişkin birkaç ünvan olabilir

Tamamen sallama
    <Fashion Designer>
    <Phoenix Queen>
    <Pinnacle of Awesome> vs.vs

30'dan fazla bu yarışmaya katılana <At least you tried> falan adsdfsd türlü türlü ünvanlar işte.

Başka oyunlarda yapıldığı gibi tasarım ekibi alınır, haftalık-aylık DO ekibince tasarlanan yeni tasarımlar, şekiller oluşturulur.

Peki bu oyuncu çeker mi ?

Çeker mi bilemem ama ben sırf bir ünlü oyunda kendimce kıyafet kombini yapmak için oyuna girmişliğimi bilirim, ya da en azından oyuna girmemi tetiklemiştir. Oyunu oynamayıp ta oyunun karakterlerinden ilhamla cosplay yapanları aklınıza getirin.

Phoenix'le ilişkin etkinlikler:

Phoenix İstilası:

"10000 Jupiter Phoenix tüm haritaları istila edecek şekilde yola koyulur."
    Bu phoenixleri her kesen 1 kutu alır %0.1 şansla etkinlikteki phoenix tasarımını kapabiliriz ve bu tasarımın da bonusu olur (lazerlerde şekerli efektler çıkarır :D) ya da en azından 10000 olmaz 500 olur güçleri arttırılır.

Give Your All Out!(Türkçedeki adıyla: İşte şimdi başlıyorum len!):

"Burada reyizle "All Out!" kapısı bitirmeye çalışacağız günlük 3 hakkımız olabilecek etkinlik boyunca. Oyuncuların değişen dalgalardaki adaptasyonu nasıl, oyunculuğu nasıl o ölçülecek bu kapıda, etkinlikten etkinliğe, dalgalardaki npcler ve npclerin hp,shd,tp,şp değerleri değişecek."

Pet bazı kapılarda aktif, bazılarında inaktif olacak misal 30 protegit'li kapıda pet olmazken 4 uber lordakium da faşırt faşırt kullanacaz. Tabi gemimize bazı kapılar sonunda verilecek istatistik arttırıcı kutular olacak diğer kapıya hazırlık için:

* Hız bonusu veren kutu turbocharger görünümlü olacak. Bonus fazla abanılmasın ki bonuslar suistimal edilip bir klasiğine dönmesin tekrar :D

* Kalkan bonusuysa jeneratör, tabi kullanıcının konfigürasyon değiştirmesi gerek olduğunu algılatacak şekilde. Yani az.

.
    .
    .
    Destekler İNAKTİF ! (üzgünüm çocuklar :D) bu kısıtlama gerçekleştirilemez ise sağolsunlar çok da şiy olmaz.

Kapı boyunca sadece x1 kullanan kişiye normalde verilen ödülün 10 katı + mavi renkle <pro> ünvanı takdim edilsin. 10 kat çünkü plutus'taki son kapı gibi (Pşşt pşşt beni hatırladınız mı ?xDxDxD) harita içinde mayınlar bulunacak, kafa attığın npc seni patates edecek, dalga geçtiğin streuner'ler ecel teri döktürecek.

KALICI GÜNCELLEME: sadece 1 defalığına hediye edilecek bu ödül oyun hikayesine göre seçilmiş olan hades kapısı, phoenix ile bitirildiğinde kapıya giren oyuncu sayısına bakılmaksızın kişi başı olarak verilecek:

10.000.000 uridium
    1.000.000.000 şeref
    20.000.000.000 tp
    3.000.000 x4 & 300.000 rsb
    500 Cubi geçidi
    10.000 buz roketi
    10.000 günlük dosyası

Üstteki servete bakmayın harcanacak efor çok can yakacak :mad::mad::mad:

Onun dışında şu anki galaksi kapılarını phoenix'le yaparsak tek ödüllü 500.000 x4 verilecek.

aah beynim yandı ayol!!!

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Ocak 2021
    Melik•Bey bunu beğendi.
  2. Kullanılmayan gemiye tasarım yapacaklarını hiç sanmam , öncelikle kullanılması için güncellemeler ve iyileştirmeler yapmaları lazım ama bunu da phoenix e değil de yapacaklarsa defcom bigboy tarzı gemilere yaparlar , o açıdan bu iş bence biraz zor :)

Melik•Bey bunu beğendi.
  3. Agır_TR

Agır_TR User

phonex 2006da guzeldı simdi tasarımda gelse para etmez :D

4. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Phoenix fikrimce her Darkorbit oyuncusunun kalbinde önemli bir yere sahip olan bir gemi. Fikrinizi beğendim ve güncelleme ve fikir havuzu indeximize ekledim. Yeterli destek gelmesi durumunda fikrinizi yetkililerimize iletmekten zevk alacağımı belirtmek istedim.

İyi forumlar.

Spinaci ve Minerva bunu beğendi.
  5. Phoenix ve leonov. Ikisinin de bizde yeri ayridir bence ikisine de güzel bişeyler gelmeli. Verdim +1

6. Minerva

Minerva Guest

Merhaba CcC•S!ŁΞИŦ-[xŁ]•CcC,

Bölüm kurallarında da belirtilmiş olduğu gibi:
    Atmış olduğunuz
    mesajınız tarafımca silinmiştir. Konulara destek olmak için mesaj atarken lütfen görüşlerinizi belirtmeye özen gösteriniz.

Ayrıca lütfen Spinaci hesabınızla oluşturmuş olduğunuz konunuzu desteklemek için farklı hesaplarınızla mesaj atmayınız. Ankette kullanılan oyların yan hesaplarınızdan atıldığı tespit edilirse anketiniz sıfırlanacaktır. Böyle bir işlemle karşılaşmamak için lütfen kural ihlali gerçekleştirmeyiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks., Spinaci ve Anxiety bunu beğendi.
  7. olabilir tabi eğlenceli olur. bir ara oyundaki tüm gemiler phoenix görünümünde olmuştu. güzel bi etkinlikti.

Sayfayı Paylaş