Bug / Oyun hatasi Şükran Günü Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve whyZeze tarafından 27 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. whyZeze

whyZeze User

Merhaba, Şükran Günü ile ilgili forum yazılarına ve oyun anasayfasındaki geri sayım saatine bakarsak etkinliğin bitmesine en az 3 günden fazla olduğunu görüyoruz ama Şükran Günü Etkinliğine ait öğeler oyunda gözükmüyor (Şükran Günü kutuları, WIZ-X roketinin oyuncuları kızarmış hindi şekline çevirmesi) bu konu hakkında bilgisi olan var mı? etkinlik başladığında her şey normaldi sabah resetinden sonra böyle oldu.

2. o kutular zaten 1 günlüktü ana sayfada gözüküyordu geri sayımda 1 günlük olduğu wız ve hindi olayını bilmiyorum

3. Ben de tam bu konu hakkında yazacaktım. Bir günlük olması çok mantıklı gelmedi bana. Etkinliğin 30 Kasım'a kadar süreceğini ve etkinlik rehberinde yeni kutuların tüm sunucularda etkin olacağı yazıyor. Dolayısıyla herhangi bir zaman belirtilmediği için insanlar etkinlik boyunca duracağını düşünüyor normal olarak.

4. buna alışın artık nekadar kalacağı belirtilmemişti belirtilse bile bu do ne yapacağı belli olmaz sağ gösterir sol vurur şukadar kalacak diyip millete katlayıcı çektirip kaldırdığı bile olmuştur alışın artık.

5. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili kutular hakkında net bilgi merkez ekibe aittir. Etkinliklerin planlanmış olan etkinlikler olduğunu Bigpoint'in değişiklik yapma hakkını saklı tuttuğunu belirtmek isterim.

İyi Forumlar.

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bir çoğunuzdan Şükran Günü Hediye Kutularının haritalarda olmaması konusunda şikayetler aldık. Aldığımız bilgi Şükran Günü Hediye Kutularının sadece dün etkin olacak şekilde planlandığıdır. Bu nedenle bu durum bir hata değildir.

Merkez ekip bilgi eksikliği nedeniyle oluşan karışıklık sebebiyle özür dilemektedir.
    https://board-tr.darkorbit.com/posts/1377587/

7. Keşke yönetim bilgi verse ne zaman ne çıkacağına yönelik :(

_-Thanatos-_ bunu beğendi.