Şükran Günü Hediye Kutuları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve jutedss tarafından 26 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. jutedss

jutedss User

Bu dün gelen hediye kutuları nereye gitti abi sırf bunlar geldi diye gittim kutu katlayıcı çektim piyasadan silindiler sessiz sedasız ne geleceği söylendi ne gideceği bileydim almazdım 1 gün için boşa gitti indirim alsam daha iyiydi

HαyvαηMσdus™ bunu beğendi.
  2. Aynen öyle bende katlayıcı çektim vipte yanında aldım sırf kutu toplamak için birden gitti inşallah bu hafta içinde tekrar gelirde kaykaycı boşa gitmez

3. Dün gece ilk geldiğinde baya çıkıyordu şimdi daha az çıkıyorlar . Buna satış taktiği denir dostlar , siz aldınız katlayıcıları kazanan onlar oldu :=)
    Not: Modlar söylemeden, haritadaki oyuncu sayısına göre vs vs yok öyle birşey :)

4. Az çıkmıyorlar ki, hiç yoklar.

5. Bak şimdi olay şöyle oluyor
    <tr>
    <td><input type="Şükran Günü Kutuları"name="Kutu"id="Şükran" required placeholder="Katlayıcı alanlardan yeterince para alındıktan sonra"></td </tr>Haritada kutu sayısında azalma olsun <td colspan="Winner: Bigpoint">
    <tr>

MarjinaLÇapulcu ve bircan21 bunu beğendi.
  6. bircan21

bircan21 User

ahhahha harikasın. Arkadaşlar ''das Kapital'' okuyun bigpoint i anlarsınız.

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Etkinlikler hakkında tüm işlemleri merkez ekip ilgilenmektedir, etkinlikler hakkında net bilgilerin bizlere verilmediği için net bir şey demem maalesef ki mümkün değildir.

İyi Forumlar.