Süper Palladium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FΔŁCØИ‗ΗΔШΚ tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fikir hakkındaki düşünceleriniz?

1. Güzel Fikir

88,0%
  2. Geliştirilmesi Lazım

7,5%
  3. Kötü Bir Fikir

4,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Olumlu .

2. KARANLIK

KARANLIK User

Ben destekliyorum fikrim olumlu.5-3 e gelecek mantıklı bir çözüm :) Eğlencelide olur.Pvpde 100 uridiumun olduğu kutuyu ararkenki heyecan burdada olur.

3. ruh

ruh User

Şu paladıum bir gerçekleşse hiç çıkmıcam 5-3 ten:cool:

4. cok gzuel bir yenilik olur egerolsursa
    benim oyum olumlu

5. Merhaba ,

Güzel bir konu fakat biraz daha geliştirilebilir diye düşünüyorum.

İyi forumlar.

6. daha nereye gelişssin adminim bundan daha iyi bir oyuna baglayan yenilik olablirmi ?

7. -onur5000-

-onur5000- User

Konunun aşağı düşmesini istemem benden tam destek +1

8. 6KN

6KN User

modum ne kadar destek gelirse merkeze bildiriyorsunuz

9. Nefes

Nefes User

Merhaba

Bizler her hafta 5 fikiri raporlarımızda iletmekteyiz olup olmayacağını ve değerlendirmesini teknik ekip yapmaktadır tabiki fikirlerden ilginin fazla olduğu konular daha değerlidir ama dediğim gibi bizler ayırt etmeden her hafta gönderimlerimizi yapmaktayız.

Son düzenlenen: 5 Nisan 2014
  10. gerçekten mantıklı hep destek tam destek :D
    türklerden böyle güzel fikirler çıktıkça bileğimiz bükülmez :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Nisan 2014
  11. Forum kuralları gereği yetkililer harici link paylaşımı yasaktır. Lütfen imzanızda ki linkleri kaldırabilir misiniz? :)

Keyifli Forumlar.

12. böyle konular çok açıldı fm ler olmaz diyor...

13. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

neden olmasın siz onaylarsanız ve desteklerseniz olur, artık birazda oyuncuların daha iyi oynayabilmesi için bazı şeyler yapılmalı, bakın serverlerde oyuncu kalmadı, yok geliştirme yok lf4 yok şu yok bu, bir oyunun gelişmesi için insanlar aylar değil yıllar harcıyor, yazık değilmi, hem biz bu oyunu zevk alablmek ve stres atabilmek için oynuyoruz değilmi, ama malesef daha çok sinir olup çıkıyoruz... darkorbitin gözü doymuyor galiba daha çok nasıl para kazanırımın hesabı yapılıyor, 300- 400 ganimet anahtarı kullandım bir lf4 bulamadım, üstelik iki kat kazanma gününde topladım, 500 bin uridiumu nasıl kazanıyoruz ne kadar zaman harcıyoruz bigpointin umurunda değil galiba. ben bir eğitimciyim ve sadece boş zamanlarımda eğlence olsun diye oynuyorum, ve ilk oyunculardanım ama malesef gün geçtikçe oyun kötüleşti, arkadaşlarımın çoğu oyunu bıraktı, böyle devam ederse bende bırakacam, siz adminlere büyük iş düşüyor, lütfen bunları uygun bir dille üst yönetimlere iletiniz, saygılar.

skayra1 bunu beğendi.
  14. 60 oy one be görünce aklım yerinden oynadı o_Oo_Oo_O:eek::eek::eek::eek::eek:

15. qqTheZeXpp

qqTheZeXpp User

Olmalı kesinlikle paladium toplarken insanlar çok sıkılıyor.Hem ortamı kızgınlaştırır eylenceli hale getirir hemde insan daha kısa sürede toplayacağı paladiumu toplar.

16. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

Allah rızası için bu palladiuma bi çözüm bulun, bazı klanlar resmen gaspetmiş orayı girmemize izin vermiyorlar, bu nasıl bi haksızlıktır, oyuncu kalmadı oyunda artık, bakalım o ful gemiler kesebilecek adam bulacakmı, darkorbitin bunu en kısa zamanda düzeltmesi lazım, saldırıya korumalı bölge gelmeli yada şirketlerin haritaları ayrılmalı, efendim neymiş 5-3 görevi bile gelmiş. hani eski görevler hepsi iptal olmadımı, onuda iptal etsinler, zaten yeni görevler uridium vermiyor, hammalıktan başka bişy değil, eskiden bişeye benziyordu oyun zevk alıyorduk, şimdi stres alıyoruz, bu konuyu biri üst mercilere iletsin artık.

skayra1 bunu beğendi.
  17. u1othrix

u1othrix User

bu konuda ki yorumları okurken yine 1 kişi kesti yeter artık bence bu oynun zevkini kaçırıyor benim fikrim palladium toplamak için sisli bölge de saldırıya korumalı bölge olsun
    tabikide +1000000 veriyorum

skayra1 bunu beğendi.
  18. Desteklediğim nadir konulardan birisi olduğu için günceell :)

Keyifli Forumlar.

19. tabutçu99

tabutçu99 User

aynen saldırıya korumlı bolge olsun yeter artık bukadar çektiğimiz yeter 2 paladium topladım patladım okadar yol zaman bosa gitti

skayra1 bunu beğendi.
  20. Aslında skylab a da paladium rafinerisi gibi bir şey koysalar onu da çok büyük bir credits hracayarak ya da uridum ile geliştirsek nasıl olur.

skayra1 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.