Süper Palladium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FΔŁCØИ‗ΗΔШΚ tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fikir hakkındaki düşünceleriniz?

1. Güzel Fikir

88,0%
  2. Geliştirilmesi Lazım

7,5%
  3. Kötü Bir Fikir

4,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

olmaz öyle, zaten ekstra enerji kazanacaz diye uridium harcayacaksak uridiumu kapıya basarım daha iyi :) krediyle sevkiyat olayı olur, mesela 10 milyon krediye 5000 palladium, ne şiş yansın ne kebap :) ... bu arada forum adminim desteklediğiniz için teşekkürler :) umarım bişeyler yaparsınız.

skayra1 bunu beğendi.
  2. 40 yorüm + 88 beyeni olmüş hala neden olmüyo ?

3. KΛЯTΛŁ

KΛЯTΛŁ Guest

Güzel bir fikir :) Şahsen palladium toplayan biri olarak keşke olsa diyorum :)

4. -ImLaKLaK

-ImLaKLaK User

bu sorun ne zaman bitecek, ne zaman palladium toplayabilecez, sanırım kimseden ses seda yok, böyle giderse cidden oyuncu kalmayacak, artık adminler tek başına oynar :)

skayra1 bunu beğendi.
  5. Bu konuyu destekliyorum ama fikirin taslağı [-ASLANBEY-]'e ait. Yeni Hammadde Pallas'a çok benzeyen bir fikir.

6. skayra1

skayra1 User

aynen kardesim düşüncelerimi birebir yazmışsın. super degir uber pala cıksa bile, o dedigin kişiler sadece yararlanabilecekler. diger oyuncular zaten o haritaya giris yapamıyorlarki ha o harita olmamış ha oyunun en elit malzemelerini 10 dakkada vermiş. 5-3 haritası en azından sisli bölgenin korumalı alan olması ve kesinlikle atak yapılamaması gerkmektedir. 5-3 haritası oyunu sahiplenmiş bir grup ve o grubun bazı yandasları tarafından parsellenmiş. Bu bir gerçektir.
    o bllgeye birilerini kesmek isteyende varsa artık sisli bölge dışında bekleye duracak veya sise girip pala toplayacak...

7. Palacı değilim ama +1 :)

8. Kesinlikle olsun diyorum +1.Ama bir yandanda oyuncular yani düşmanlar bize karşı dahamı güçlü olurlar diye düşünüyorum ama olsun oyum olumlu :)

Bence bir süreliğine ol işkence gibi ama ben 2 günde 5000 ucb yaptım toplam 3-4 saatte :)

Katlayıcı+indirim paketim var pvpde kutu topluyorum saatte 10-15k uri + 100 gg oluyor neredeyse ve bu bana kapılar icin yetiyor ;) Taktiğide vermiş olayım burdan:)

:) iyi ozaman toplamaya devam et.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 May 2014
  9. atici

atici User

aynen paladium a bi fikir lazim guncellenmesi gerkli takas daki 15 pala sayisini dusurebiirlr yada carpan olayini kapatirlar ve kapi belirli bi gg de acilir buda mantikli olabilir varsayimlar sanslar insdni oyundan bezdiren baslica faktor sahsi fikrim
    iyi forumlar

skayra1 bunu beğendi.
  10. Ya oyun eski haline dönse görünüm olarak ben başka bişi istemiyorm :) çok güzeldi altıgen köşeli filan

11. AYnen onu biraz geliştirseler ( azıcık :) ) süper olur oyun videolarına bakıyorum eskilere daha güzeldi gerçekten.

12. Evet süperdi bununla ilgili konu açıldı galiba ama

13. Güncel...

14. bence olmalı +1

modum şahsen size katılmıyorum böyle bir özellik gelirse güzel olur evet oyum +1 ama oyunun rağbetinin artacağı konusunda şüphelerim var. Niye derseniz herkes bu paladiumları toplamak için yarışacak ve daha çok toplamak için birbirlerini kesecek 5-3 pala haritası olmaktan çıkıp bir savaş haritası halini alıcaktır. Buda birçok oyuncuyu paladiumdan soğutucak hatta toplamayacaklardır bile

Nefes bunu beğendi.
  15. 5-3 her yenilik açık

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  16. Desteğe devam.

17. Nefes

Nefes User

Merhaba
    Bu bilgi mesajıdır...
    Gereken açıklama gereken üyeye yapılmıştır.

18. Çok güzel bir fikir ama 1 yerine 5 tane aynı zamanda haritada olmalı 1 çok az 5 tane bitince tekrar 5 tane çıkmalı ama inş olur güzel bi fikir

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  19. bence olsunnn ben sadece 7 pala topladım hesabımı açtığımdan itibaren :) +1

20. Küçük bir görsel eklemesi yapmak istedim.
    Yardımım olduysa ne mutlu bana :))

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.