Süper Palladium

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FΔŁCØИ‗ΗΔШΚ tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Fikir hakkındaki düşünceleriniz?

1. Güzel Fikir

88,0%
  2. Geliştirilmesi Lazım

7,5%
  3. Kötü Bir Fikir

4,5%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Yani şimdi adamlar orada galaksi için pala topluyor emek veriyolar. Sen o adamı toplarken zırt pırt kesersen o adam oyundan sogur. Ben şahsım adına konuşayım inan hem sinirlenirim hemde oyundan sogurum. Başka yerde kessen eyvallah. Ama şimdi pala toplarken gelip habire kesersen bu oyunun şeyi cıkmış demektir yani. Bence sacma tamamiyle.

Ben elit bir gemiye sahip olsam görevdeyken önemli bir görev pala kasmak veya baska haritalarda ( ortak ) haritada görevde isem kesmem yani .

Benimde oyum olumlu. Arkadasımız okadar emek vermiş. Birşeyleri düzeltme peşinde ve sonuna kadar katılıyorum eline saglık arkadasım.
    Ve sayın modum anket yapılmıs ve olumlu olan oy ise baya yüksek bunları üst düzey yöneticilere iletirseniz değişim için ilk adımı atmış oluruz. Bu oyunu seviyoruz ve adaletsizliğin düzeltilmesini istiyoruz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 31 Mart 2015
  2. KESSİNLİKLE olamlı diye düşünüyorum oyunda 5-3 değerlenecek daha çok rekabet daha fazla palladium olacak harika +∞

3. ●53●

●53● User

Bu Hammadde İçin 5-3 Karışır :D

4. __VERYON

__VERYON User

bikere 10 oyuncudan 8 9 u pala toplamaz.genellemen cok abartılı.Ve biz gorev harici pala toplamdık , klanlarımız ve itifaklarımız da dahil ve cok kalabalık bir aileyiz genellemen yanlıs dunyalı arkadaslara yarar bir uygulama tr1 için. oyum olumsuz

5. ben oyumu olumsuz kullandım cünkü paladiumu beleşciliğe getiren oyuncular var oda başka oyuncuların hakkını yemektir oda bana uymaz :) ha yoluyla paladium toplanmış olsa sonuna kadar desteklerim bu konuyu.

6. Uzaylı-11

Uzaylı-11 User

birde kestiğin oyuncuları düşün onlarda pala toplamak istiyor

7. ®Kaan

®Kaan User

Güzel fikir umarım olur...
    +1

8. pytan

pytan User

güncel . +1

9. Necronator

Necronator User