Şüpheli davranışlar sergiliyorsun küresel server sorun

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve UTM tarafından 13 Ağustos 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. UTM

UTM User

Altı üstü günde 3-4 saat oyunu oynuyorum iki kere üst üste şüpheli davranışlar sergiliyorsun pilot bu ne saçma şey botlara çıkması gereken bu şey nedense oyundaysan paymentten ürün aldıktan sonra çıktı bu terslikte bir iş yok mu sizce çok şüpheli davranışları görmek isteniyorsa stroke npc sine ve N/A klanının üyelerine bakılabilir şaka gibi 3-4 saat oyunda oynayamayacaz galiba

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ağustos 2021
  2. ben kutulara seri sekilde tiklayamiyorum otolar bizden hizli geciyor onu, oto engelleme ayagina bizi engelliyorlar.

3. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

daha hangar ana sayfayı yapamıyorlar dakikada donuyor bir daha giriş yapmak zorunda kalıyoruz bir kere olsa bir gemiyi aktarmak veya yüklemek için en az 12 13 kere giriş yapıyorum Allah kahrı perişan etsin kural mış oyun hileden geçilmiyor halen konuşuyorlar bide savunanlara cephe alıyolar yeter artık be varsa parası imkanı olan tüketici haklarına veya savcılığa bildirsin sağlam bir avukatla bu ne terbiyesizlik bu ne saçmalık tır benim zamanım la ortaklığınız mı var ya doğru dürüst olun bıktık artık banlarsanız da banlayın sinirden kırı cam bitarafları

lEfe bunu beğendi.
  4. lEfe

lEfe User

Ben ws atamıyorum adama tıklayana kadar kasıyor adam kesiyor kamuflaj veya hızlı zigzak şeklinde gitmeminde bir anlamı yok adam bi tuşa basıyor anında tutuyor kitleniyor...

O kadar haklısın ki gemi değiştirmek zulüm... ekipman değiştirmek zulüm... Hafta sonu kapı yapmak için uriyle gg basmak zulümmm...

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Ağustos 2021
  5. Mineral

Mineral User

Sizide fişlemişler:D