Şüpheli pilot uyarısı hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve wiladew tarafından 12 May 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. wiladew

wiladew User

selamlar arkadaşlar.

oyuna yıllar sonra tekrar başladım haliyle birçok şey değişmiş onları çözmeye çalışıyorum ve eskiden bildiğim taktiklerle kendi başıma oyunda takılıyorum.

sorunum şu üye olduğumun ertesi günü kendi x-3 haritamda gariban uzay gemimle takılırken ve diğer oyuncuların npclerden kalan çöpleri almadıklarında kredi kasmak için onları toplarken davranışlıların şüpheli tarzında bir uyarı çıktı işte kara kutuyu topla ki oynamana izin verelim gibi bişey çıktı bikaç kez ne olduğunu anlamadım için tam denileni yapamadım.

2-3 gündür aynı uyarı yoktu lakin bugun chaos protegit keserken genelde portala yakın yere çekiyordum protegitleri ve sağ olsun güçlü gemisi olan üyelerde kasmama yardımcı oluyordu ve yine onların almadıkları npc çöplerini toplarken 2-3 kez aynı şüpheli pilot uyarısı geldi.sanırım bot kullandığımı sanıyor sistem ne ilgisi varsa.oyunda çöp toplamak veya diğer üyelerin yardımıyla xp kasmak yasak değil diye biliyorum

ayrıca bikaç kez uridium da aldım ücret ödeyerek.kutu topluyor arta kalan çöpleri alıyor ve yardım eden olursa güçlü üyelerden yardım alıyorum.

şimdi sorum şu oyunda bunları yapmak yasak mı neden şüpheli davvranış uyarısı alıyorum.kendi halimde takılıp gidiyorum gemim zayıf olduğundan da en az 20-30 kez diğer gezegenlerden gelen oyuncular tarafından patlatıldım.yıllar sonra oyuna geri geldim kimseye karışmadan takılıyorum ama bu uyarılar fena halde moralimi bozdu.yani sistem bot sanıp bannlayacaksa ücret ödemeye veya vip paket almaya gerek kalmayacak bu gidişle.

yetkili bir arkadaş uyarının nedenini açıklayabilirse çok sevinirim.

ramazan bayramınız mübarek ve kutlu olsun şimdiden

2. yetkili değilim ama yinede açıklıyayım.o sisteme yeni gelen bir anti bot yazılımı.sadece sende değil herkeste ara ara çıkan uyarı sistemi.oyunu çok fazla oynadığın zaman sistem seni bot zannediyor ve insan olduğunu tehid etmek için sana bir kaç kırmızı ya da siyah kutu toplattırıyor.botçular için düşünülmüş ama herkese zarar bir yazılım.düşmanla savaşırken bile çıkabiliyor dikkat et..

3. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Uzun süreli veya peş peşe toplamalarda Captcha kodu gibi bir doğrulama istenir sizlerden. Bu doğrulamayı gerçekleştiğiniz takdirde herhangi bir problem olmaz. İllegal program kullanımının önüne geçmek için kurulmuş bir sistemdir.

İyi Forumlar.

4. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Maalesef bu tür uygulamalar en çok hakkı ile oynayanları mağdur ediyor. Otomatik pilot takılanlar buna kısa zamanda çözüm bulunduğu için pek etkilenmiyor. :( Çatır çatır kutu toplamaya vs devam edebiliyor. :)