Geri bildirim Sürekli Döngü şeklinde devam eden etkinlikcikler....

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ tarafından 23 Mart 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. ARTIK YETER ! ! ! :mad::mad::mad:

  Evet başlıktada okudugunuz gibi etkinlik değil etkinlikcikler sürekli aynı etkinlikleri her sene görmekten sıkıldık siz hala takılmış bozuk plaklar gibi tekrarlamaktan bıkmadınız !!!:mad::mad::mad::mad:

  Biz sürekli döngü şeklinde olan Demaner,hakimiyet,terör tüneli,korsan avı değil farklı birkaç etkinlik istiyoruz !!! :mad::mad::mad:

  Örneğin. Parazit dalgası,Confilıct rising,P.E.T ler çıldırdı gibi farklı etkinlikler hala yapılmıyor şu demaner yerine biraz farklılık için bu etkinliklerden birini getiremezmiydiniz.o_O
   
  -»MİЯΛCŁΞ§«-HvN bunu beğendi.
 2. GÖÇEBE

  GÖÇEBE Guest

  Merhaba,

  Malumunuz önümüzde çok büyük bir güncelleme var, sunucu birleştirme. Son 3 haftadır bununla ilgili açık beta testleri de yapılıyor hatta. Bundan dolayı etkinliklerin bir iki ufak dokunuşla oyuna sunulması, aslında bu büyük güncelleme için zaman kazanmaktır.Kaldı ki güncellemenin tek başına gelmeyeceği, birçok değişiklik ve etkinliği de beraberinde getireceği başta son twitch yayını olmak üzere zaman zaman dile getiriliyor.

  Sözün özü, eleştirinizde son derece haklısınız. Size gerçekten sonuna kadar katılıyorum, ama çok az kaldı. Okyanusu geçtik, derede boğulmayalım.Biraz daha sabredin yeter.

  İyi forumlar.
   
 3. Mcqeen

  Mcqeen User

  Sıkıldık. :(
   
  Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
 4. baydı artık!
   
  Twilıght¯-βΣĿĿΛ-¯ bunu beğendi.
 5. Bekleyelim görelim artık :) bu etkinliğe katılmayız :) katılırsakta 10.000 düşman kesme görevi için katılırız :) ama Confilıct Rising etkinliği ve Parazit dalgası etkinliği gönlümüzde :)
   
 6. LARK1988

  LARK1988 User

  2018 yılı kargaşalı geçecek gibi ama 2019 yılı Darkorbitin kutsal yılı olacak gibime geliyor
   
 7. oyuna güzel etkinlikler gelsin etkinlik görevleride iyi ödül versin
   
 8. takemyhard

  takemyhard User

  siz yazıyonuzda ; acaba foruma girip derdini anlatmaya çalışan kaç kişi kaldı sizi okuyup yorum yapacak?...
   
 9. LARK1988

  LARK1988 User

  Şahsen ben yazıyorum okuyorum beğeniyorum eleştiriyorum fikrim varsa paylaşıyorum adabı muaşeret çerçevesinden ayrılmıyorum.

  Oyunu bırakacağım böyle giderse şöyle giderse diye söylenip durandan çok sıkıldım (Reklam yapma).

  Çoğu yorum yapan arkadaşlara bakıyorum da yapıcılık yerine yıkıcılıktan yanalar, arada negatiflikten kurtulup pozitif eleştiriye yönelmek en doğrusudur diye düşünüyorum.

  Neden yeni etkinlikler çıkmıyor yerine
  ''oyunda nasıl bir etkinlik yapılabilir?'' sorusuna fikir havuzunda bir konu açarak oylayarak fikir beyanında bulunabiliriz. Sonucu merkeze iletilir ve neticesini hepbirlikte görürüz.

  Her istediğimiz olacak diye bir kural yok!!!
   
 10. Server birleşimi ne zamana kadar gerçekleşir bilginiz var mı 1 ay 1 sene gibi mesela
   
 11. [TR]ANCE

  [TR]ANCE User

  Oyuna artık haftada 1 gün 5 dk bakmak için giriyoruz darkorbite bunun farkındadır Almanya sanırım? Oyunculardan gelen tepkilerin kimse farkında değil. Unutmasın bu topluluk olmazsa o ekipde olmaz.

  Yoksa Alman ekip yakında tek server yapıp tüm çalışanlarıyla kendi kendilerine savaşırlar demedi demeyin ;)
   
  takemyhard bunu beğendi.
 12. malıbu44

  malıbu44 User

  sürekli aynı değil :D sürekli zorlaşıyor demaner etkinliğide bitmiş bu etkinliği yapanlar herkesi full + full sanıyor galiba

  bu geri bildirimleri iletmiyorlar galiba merkeze
   
 13. Bu twitch yayınlarının özetini foruma yazma imkanınız var mı, hani cidden merak ediyor insan ama tüm yayını her zaman izleyemiyoruz
   
 14. GÖÇEBE

  GÖÇEBE Guest

  Merhaba,

  Bir yayının özeti burada paylaşılmıştı. Bundan sonraki ilk yayın 31.01.2018'de gerçekleşti yanlış hatırlamıyorsam, o paylaşılmamış bilemiyorum sebebini. Daha sonra da yayın yapılmadı maalesef. Yapıldığında elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağız.
  Merhaba,

  Bunu yöneticilerimizin de bilmediğine eminim. Ama kademe kademe gidileceğinden, sürecin tamamlanmasının yaz mevsimini bulacağını düşünüyorum.

  İyi forumlar.