SüRpRiZ {gg} HaRiTaSı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -Gazi_27- tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

geçen gün 1-1 atlama cpusuyla atladım oyun beni ?-? haritasına attı baya bi cubikonların içine düştüm ve gemiyi toparlayamadan patladım uberprotekit türünden bir yaratık tarafından keslmiştim internetten biraz araştırdım sürpriz kapısıymıs bu kapıyla ilgili bilgisi olan var mı?

Nasıl gidilir?

Oynadığınız sunucuda 4-5 Solucan deliği dahil Atlama CPU larınının her 250 inci kullanılışı hangi oyuncuya denk geliyorsa o oyuncunun Süpriz ??? (Bonus) Haritasına düşme ihtimali doğar.Ancak bu ihtimaldır ve her 250 inci atlayışa denk gelen mutlaka bu haritaya düşecek anlamına gelmemektedir...

2. ewt doğru bilgi keşke bende oraya gidebilsem

3. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

ben ne oldugunu anlamadım hemen 3 saniye ınsta kullandım yinede kurtulamadım

4. şimdi orada kutu topliyacaksın her kutu ucb-100den 1000tane weriyor ve protegitler geliyor ama eninde sonunda patlıyorsun kaçarı yok :)

5. Oraya bende gittim en ufak bi hatanda patlıyosun ama orada birsürü hediye kutusu var ve içinden çok güzel şeyler çıkıyor . x4 uri geliyor diye biliyorum

6. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

acaba yine sürekli atlama denesek o haritaya atma ihtimal % kaçtır ?

7. arkadaşlar sanırım o haritaya 4-5 deki gizli haritadan %25 ihtimalle fln atlıyo

8. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

her kutudan ucb 100 cıkıyor dediğin gibi ama benm toplam cephane 8 milyon normal haritada kutuyu aldıgmda kargo bölümü dolu oldugundan lazer alamıyorsun gibisinden bişe diyo o kapıdada bunu söyler o zaman

9. Merhaba ;

Denildiği üzere her 250 atlama da sadece 1 kişi bu haritaya düşebilir oda garanti bir şey değildir. Sayısız protegit ve avantaj kutusuyla karşı karşıya kalırsınız. 1 avantaj kutusunun içinde 1.000 adet UCB-100 cephanesi çıkmaktadır. Fakat cephane deponuz dolu ise sahip olamazsınız.

Keyifli Forumlar.

10. oraya kamufle gidebilir miyiz kamuflemiz bozuluyor mu ?

11. -Gazi_27-

-Gazi_27- User

kamufle olamazsın kamuflen varsa devre dısı kalıyor

12. Nefes

Nefes User

Merhaba

Konuya gerekli cevaplar verilmiş olduğundan kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.