Sunucu Aktiflik Durumu

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Darkendless1903 tarafından 5 Ekim 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Uzun süredir oyuna girmiyorum. Serverlar ne durumda ? En son bıraktığımda savaşacak adam bulamıyorduk. 2 sene öncesinden bahsediyorum

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Oynayacağınız sunucuya göre PvP savaşları değişiklik gösterebilir. Bunun hakkında en uygun yorumlar oyuncu arkadaşlarımız yapabilirler.

İyi Forumlar Dilerim.

3. DraydiBoy

DraydiBoy User

Oyuncu bakımından şu anda en yüksek sunucu GE1 savaş ne durumda bilinmez :D bot mu başka bişi mi o ayrı

4. Oynayan çok ama savacak ADAM hala yok.

5. BUKANN

BUKANN User

galaktik çekişmede ve spaceballda gayet savaşacak adamlar oluyor, BL haritalarında da oluyor. ama maalesef hepsi adil savaşmıyorlar

6. malkoç34

malkoç34 User

oyun bitti girme bence oyunu artik botlar oynuyor :D

7. Qossy

Qossy User

Ben global avrupa7 deyim ara ara girip takılıyorum. 1 oyuncuya 45-50 civarı bot düşüyor. Çok önemsemeden girip kafa dağıtmak istiyorsan oynanabilir. Ama ben aylardır klan bile bulamadım bunu da dipnot olarak geçeyim :D

8. tryhardD

tryhardD User

Yani pve sarıyor beni diyorsan oyna da pvp öleli çok oldu, hani klan bulayım savaşayım desem tutucu kullanmayan gemi bağlamayan bug yapmayan kalmadı zevk vereceğini hiç sanmıyorum yine de sen bilirsin...

9. kankalar oyun gitti ? giriş ekranı yüklenmiyor D: