Sunucu Birleşmesi sonrası

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve }}SЦSКЦΠ{{ tarafından 16 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Katılıyormusunuz

1. EVET

oy sayısı 41
    89,1%
  2. hayır

oy sayısı 5
    10,9%
  1. merhaba bildiginiz gibi serverler birleşti.

@ ) x-6 haritalarında cubikon artık yetmiyor .

- Sayısı 4'ten fazla olmalı .
    ^ protegitler eskisi gibi biraz toplu olabilir .

@ ) Haritalardaki avantaj kutuları yetmiyor .

- avantaj kutusu sayısı ve içerikleri artmalı .

@ ) boss npcler yetmiyor .
    -dolaysıla npc lerin verdigi uridum ve öduller yetmiyor

@ ) paladium yetmiyor .
    - sayı artmalı veyahut dönuşturmesi 15 ten 12 veya 10 a düşmeli

@ ) spacebal etkinligi yetmiyor .

- sayısı artmalı kargoların ve içeriklerin .

@ ) ice meteroid yetmiyor .
    her haritada 1 den fazla çıkmalı icy sayısı azaltılıp sayı bakımından az nitelik olarak güçlü olsun vuruşu yüksek canı yüksek maksat oyun kasmasın .

@) hafta sonları veya etkinliklerde oyunun oldugu serverler güçlendirilmeli .

@ ) Kapılardan gelen ödüller artmalı eskiden 2-3 klanla savaşırdık 1m x4 yeterdi bügünlerde 50 klanla savaşıyoruz x4 artmalı .

@ ) oyun büütün görevlere tp şeref eklemiş bu oyunu tp şeref için oynamayanlarda var ,

- gorevlerde 2 seçenek olmalı hangi ödülü istiyorsun [(tp ve şeref ) ,( uri,mermi,ema,lazer )]

@ ) Scarp ve diger kaynaklar çıkma oranı artmalı .

@ ) Aynı grupta yaratık kesmek artık avantaja dönüşmeli .

- grupla kesilen yaratıklar grupta kişi sayısı (n) çarpı %2 olmalı n x %2
    max 8 kişi 8x%2 = %16 fazladan yaratık öüllü .

düzenlemeye gidilmeli artık 1 server degil 2 server aynı haritada .

Son düzenlenen: 17 Aralık 2018
    WolfWar bunu beğendi.
  2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Fikrinizi beğendim :) üyelerimizden biraz daha destek alırsanız bunu merkeze iletebilirim.

Üyelerin Oylarını belirte bilmeleri için , Bu bölüme açılan Konulara Anket eklenmesi artık şarttır. ( Anket Eklemeyi Bilmiyorsanız ; İnceleyiniz )

Anket eklenmeyen konular 24 saat içerisinde kilitlenip arşive kaldırılır.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 16 Aralık 2018
    }}SЦSКЦΠ{{ ve .Paradoks. bunu beğendi.
  3. usta06

usta06 User

Oyuncu sayısı az olduğu için birleştirilmedi mi zaten. Öte yandan içeriklerin artırılması ,etkinliklerin ise geliştirilmesi gerektiğine katılıyorum.

}}SЦSКЦΠ{{ bunu beğendi.
  4. Anket eklenmiştir .

5. Tata

Tata User

güzel konuya değinmişsin bu konular merkeze rapor edilmeli. sürekli yenilik yapılacağına önce sıkıntılar giderilmeli

6. tek istediginiz oyunun kolaylaşması böyle bişey asla olmuyucak çünkü pay to win bi oyun oynuyorsunuz oyunda uridium kazanmak kolay olsa kimse alışveriş yapmaz darkorbit gelir elde edemez biraz oyunu ve çalışanlarının emeginide düsünün çok bencilsiniz

7. Tata

Tata User

herşeye güncelleme var yukarıda yazdıklarımı aynen yineliyorum 7 yıldır oynuyorum bu oyunu kris 128 uri veriyordu başladığımda yine aynı senin geminde eksiğin yok heralde şunu bilki benim gemim full-full ben yeni başlayan birinide düşünerek geniş bi şekilde düşünerek yazdım oyunun bana vereceği hiçbirşeye de ihtiyacım yok sen tek bigpointi düşünüyorsun ben tüm oyuncuları sen değerlendir artık bencil kim

8. uridum kolay kazanmak diye bir şey yok , kaç kere sıfır hesap oynadınız ben çok oynadım

kristalon keserek kutu toplayarak gemi fullemek 2 yılını alır .

oyunu bırakan çoğu oyuncu lagtan ve gelen yeniliklerin arkasından desteklenen bişi olmadıgından bırakıyor ... peki bu destek nedir sen yeni birşeyler getircen ama herşey aynı olacak ?

darkorbit hesabı ful+ful olan oyuncuları destekliyor bu yüzden kimse hesap açıp oynamıyor (yüzüksüzler dışında )

pay to win olayı vip indirim ve katlaycıda çok bariz oluyor

kutular az bişi verdigi sürece katlaycı çekilmez

uridum yok ise indirim çekilmez

elit + kapı+ arkadaş ortamı yoksa vipte çekilmez

ben oyunun paymentindeki 3 öğeyi destekler nitelikte yazdım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Aralık 2018
  9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği mesajınızın belirli bölümlerini düzenledim, lütfen yasak olan işlemler hakkında yorum yapmamaya özen gösterelim.

İyi forumlar.

}}SЦSКЦΠ{{ bunu beğendi.
  10. Aliens

Aliens User

Konunuzu beğendim. Benden de tam destek. Gerçi oyun zamanında bundan daha kalabalıktı ve yine de yaratık sayıları aynıydı. Ama oyun o zamanki gibi değil, gelişmesi gerekir.

Oyum: Olumlu.

}}SЦSКЦΠ{{ bunu beğendi.
  11. Teşekürler nox :)

12. WolfWar

WolfWar User

Her ne kadar sıralama kasmasamda görevlerde tp veya şp seçme fikri dışında hepsi güzel +1

13. oyunun yeni oyunculara karşı adalet içermemesi çok dogru ama uridiumun kolay kazanılması elitleri daha çok etkiler farkındaysan şuan kendini düşünüyosun yeni başlayanlar bahane gibi durmuş bu söylediklerinde ama bunlar yerine yeni başlayanların kolay kazanması için yeni görevler tarzından bişeylerin getirilmesinden bahsetseydin daha dogru olurdu kristallon 2 kat uridium verse otomatige atanlar birdaha uridium çekermi sanıyosun + bence uridiumun fiyatları normal çünkü sürekli x3 x4 geliyor bizimkisi doyumsuzluk bence yeni oyuncular bahane ayrıca benim gemim 4 lf4 full falan degilim

14. benim bahsetigim paladium vb şeylerde var bunlar kaba taslak emin ol daha konuyu geliştircem

20 lvl dan sonra genelde tp agırlıklı görevler bende sıralama kasmıyorum görevleri yapasım yok farklı ödüller olsa yaparım bu mantık ile yazdım :D

KoruyucuPeri bunu beğendi.
  15. PAŞA01

PAŞA01 User

kesinlikle katılıyorum

}}SЦSКЦΠ{{ bunu beğendi.
  16. teşekurler +

17. .üYe.

.üYe. User

katılıyorum.

@ ) boss npcler için 4-5 haritasına gidilebilir bence boss çok orada

@ ) palladium konusu doğrudur bence 5-1 deki palladium alanına üç beş tane palladium spawnlanacağına doğru düzgün palladium dolmalı.

@ ) ice meteroid birden fazla çıkıyor zaten geçen aynı haritada 2 tane vardı ama gerçekten icylerden geçilmiyor daha toplu durabilirler.

@ ) Görev ödülleri gerçekten çok komik 24 milyon tecrübe veren ödülün verdiği uridium 900 ben onu cubi keserek daha kısa zamanda fazlasıyla elde ederim. 18 seviyeden sonra ne yapayım tecrübeyi gelişmedikten sonra rütbe mi kasıcam.

@ ) Kapılardan gelen ödüller dedin de düşünsene Gamma yapıyorsun ama kapı ödülü olarak 6 ; Tamir Kuponu 10 ; Günlük Dosyası veriyor ama ondan çok daha kolay olan ve daha kolay açılan Zeta ise 50 ; Günlük Dosyası 25 ; Yeşil Ganimet Anahtarı veriyor. Ödüllerdeki dengesizliğe bakar mısın. Ha bir de A,B,G birlikte parça düşürdüğü için açmak bile daha zor.

xXTheMexXx bunu beğendi.
  18. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Kapılar konusundaki mantıksızlığı bir arkadaşımız daha çözmüş. Selamlar sana. :)

19. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Her kapının ayrı bir avantajı olması sizce de çok doğal değil mi? Tüm ekstraların yalnızca bir kapıda veriliyor olması tüm kapıları anlamsız kılar. Bu nedenledir ki en kârlı kapı olarak zetayı görmemize rağmen hepimiz hades,alfa,beta ve gama olmak üzere çeşit çeşit kapılar yapmaya devam ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz :) Bu nedenle kapı ödüllerinde dengesizlik olduğunu düşünmüyorum.

İyi forumlar.

Desmeon bunu beğendi.
  20. .üYe.

.üYe. User

Selam dostum :D
    Sevgili manitu kapıyı zorluğuna göre değerlendirirsek verdikleri ödüller düşük kalıyor. Her kapının kendi avantajının olması durumu kesinlikle doğru ve olması gereken bir şey fakat gammayı zorluk/ödül olarak değerlendirirsek avantajsız geliyor :)

Sayfayı Paylaş