Sunucu Hatası

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve hrmnda71e tarafından 9 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. hrmnda71e

hrmnda71e User

Admin Bey Sürekli Sunucu Bağlantı Koptu Hatası Alıyorum. Hiçbir Şekilde Hareket Edemiyorum Saniyede Bir Bağlantı Kopuyor. Nedeni Nedir Yardımcı Olur musunuz??

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Çerezlerinizi temizleyip tekrar giriş yapmayı deneyiniz. Sorun çözülmez ise buradan bize bildirin.

İyi forumlar.

3. hrmnda71e

hrmnda71e User

Çerezleri sildim tekrar denedim 1*2 dakika sorun yoktu fakat daha sonra tekrar sunucu hatası vermeye başladı..

4. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Şuan oyuna girişte herhangi bir sorun yoktur. Burada belirtilen sıralı çözümleri deneyip, tekrar giriş yapmayı deneyiniz.

İyi forumlar.

5. hrmnda71e

hrmnda71e User

Sorun düzelmedi fakat konu kilitlenebilir. Bekleyip Göreceğiz :)

6. xxkubixx

xxkubixx User

bende açılmıyor bile oyun.

7. Ak47o0o

Ak47o0o User

bu nasıl düzen ? marketten 15 tl ye destekleri indirim paketini aldım hades yapacam hevesiyle sonra bi lag başldı ne hikmetse grupdaki herkez de sonrasında oyun komple gitti sölediklerinizi yapmama rağmen açılmıyor.

8. hrmnda71e

hrmnda71e User

Şuan aynı durum bende. Modemi restledim, kapattım açtım. Pcyi kapattim açtım. Wifi sürücüsünü sıfırladım tekrar yükledim ama hala aynı :(

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki, sunucu tabanlı sorunlar yüzünden oyunda lag ve bağlantı sorunları yaşanmakta. Forum takımı olarak bu duruma müdahele edemiyoruz :(. Durumu teknik ekibe rapor edeceğiz.

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.