sunucu seçememenin sonuçları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve devletialiyyeosmanlı tarafından 18 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba. daha önceden oyuna başlarken sunucu tercih etmek mümkün iken şimdi bu kaldırılmış ve oyunun tercihine bırakılmış. oyun da genelde TR5 sunucusunda başlatıyor yeni oyuncuları. bana da aynısı oldu. ben de TR2de devam ettim oyuna. bu durumdan şu şekilde bir mağduriyet doğdu. geçtiğimiz günlerde e-postama gelen bonus ödülleri (5000 uri, 1 aylık vip,vb) Tr2deki asıl oynadığım hesaba değil Tr5te oyunun beni başlattığı sunucudaki hesaba gitti. durumu araştırdım ve bigpointten hesap açıp darkorbiti oradaki hesaba ekleyip sunuculardaki oynamadığım hesapları silebileceğimi öğrendim. fakat oyunu ekleme butonu yoktu orada da. supporta yazdım. o özellik şuan için kaldırıldı dediler. o imkan da gitti. peki dedim ki o özellik açılırsa ve ben TR2 dışındaki hesaplarımı silsem bonusları Tr2ye alabilir miyim? hayır dediler. anlaşıldı ki sorunun bir çözümü yok.

forumda da sunucu seçememe ile ilgili arkadaşların bazı moderatörlerle yazışmalarını okudum. şimdi tekrar o yazışmaların linkini koyamıyorum, bulamadım. fakat orada yanlış hatırlamıyorsa KIYAMET adlı moderatör vardı. diyordu ki "canım siz de sonradna seçin sunucunuzu" biz de diyoruz ki işte sonradan seçince yukarıda anlattığım gibi bir sıkıntı oluyor ve hakkımız olan bonuslar boşa gidiyor.

şimdi forumdaki yetkililerden beklediğim bu konuyu hemen kapatmamalarıdır. ben supportta ciddi şekilde yazıştım ve cevaplar aldım, durum gerçekten böyle.

aynı sıkıntıdan muzdarip arkadaşlar varsa bu konudan devam etsinler.

peki ne istiyoruz: istediğimiz oyuna hesap açarken sunucu seçebilmektir.
    ikinci olarak da benim gibi iş işten geçmiş olanlar için biz çözüm bulunmasıdır. hesap silince bonusların tek kalan hesaba yüklenebilmesi gibi.

BİGPOİNT'e görüşleri iletebilen yetkili bir kişi yazıyı okumadan durum hakkında çok da bilgisi olmayan bir forum yetkilisi lütfen konuyu kapatmasın.

Saygılarımla...

(Not: yukarıda bahsettiğim kıyamet adlı moderatör de olmayabilir. onu tam hatırlayamadım.)

2. Linerdaz

Linerdaz User

Ben de eski forumdayken bu konuyu dile getirmiştim ancak ne oyuncu arkadaşlar ne de moderator arkadaşlar sorunumu ciddiye almamıştı. İstediğim sunucuya kayıt yaptırmak istiyordum, hesabımda sadece bir adet sunucunun aktif kalmasını istiyordum. Yazışmalarımız sonunda böyle birşeyi kendim yapamıyacağımı söylediler ama tabii ki bu baştansavma gibi cevaba benim de şu linkle bir cevabım olacak:*************

Verdiğim linkten istediğiniz sunucuya kayıt yapabilirsiniz. Modlar linki kaldırırsa diye linke nasıl ulaşabileceğinizi anlatayım. Google'a darkorbit kayıt yazın ve ikinci sonuca tıklayın.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Ocak 2014
  3. teşekkürler. hemen ekledim . hakikaten bu sayfa çok iyi oldu. ben bulamamıştım. umarım sorun genel olarak da çözülür.

Son düzenlenen: 18 Ocak 2014
    Linerdaz bunu beğendi.
  4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Konunuz teknik ekibe iletilecektir. Fakat lütfen bu tür konuları Güncelleme ve Fikir Havuzu adlı konumuza yazınız.

iyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.