Sunucular yeniden başlatılması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kambalia tarafından 24 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kambalia

kambalia User

Şimdi dün akşam üzeri güncelleme notlarında paylaşılan ''sunucunun yeniden başlatılması'' falan neyi değiştirdi acaba TR2-3 serverinde hala hayat yok portal atlanmıyor LAG ve KASMA hatsafhada çözüm çözüm, çalışma çalışma, denip duruyor nerde bu çalışma neyin çalışması normâl, akşam 19:00 'da gelecek geliştirme indiriminden yararlanıp yararlanmayacağımız meçhul çünkü oyun bir giriyor bir girmiyor.Sabah 10:00 da yapılmış sunucu yeniden başlatılması bir nevi reset olan olayın çözüm süreci sadece 5 saat sürdü oyun bu şekilde oynanabilecek düzeyde değil.

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Merhaba,

Teknik Ekibimiz oyundaki lag problemi üzerinde çalışmalarına devam etmektedir. Tekrardan böyle bir sorun ile karşılaştığınızda lütfen Buradaki konudan yararlanarak HAR dosyalarınızı Support ekibimize gönderiniz, böylelikle Teknik Ekibimizin problemi çözmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Konu ile ilgili bir gelişme olduğunda forum üzerinden duyurusunu yapacağız.

İyi forumlar.

3. Teknik ekibin çalışmaları neler şimdiye kadar ne yapıldı adminim bilginiz var mı bizi de aydınlatır mısınız ? çalışmalara devam etmektedir yazısı iş başvurusundan sonra ''biz size döneriz'' cümlesiyle aynı gibi geldi bana

4. kambalia

kambalia User

yazdıklarım sizin oto cevaplarınızla çelişiyor zaten HAR dosyalarımızı Support ekibine attıktan sonra Dün akşam üzeri yayımlanan Not'ta sunucu yeniden başlatılması kararı alındı ondan sonra yani şuan değişim adına bişey yok ben onu anlatmaya çalışıyorum az Önce Chatte [BA]Minerva bize SMS atıldığı söyledi ama attığınız SMS ve Raporlarınız Almanya TEKNİK EKİP'e ulaşıyormu ben bir kullanıcı olarak onu merak ediyorum. Çünkü şuan oyunun bu halde olması teknik ekibin hiçbirşey yapmadığının kanıtıdır .
    İyi Forumlar ..

ZODIΔC*[1923] bunu beğendi.