Bug / Oyun hatasi Sunucularda Oluşan Problemler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TR-3 sunucusunda uçuş düzenleri değişmiyor ve montaj sürekli buga kalıyor yükleniyor gözüküyor , ürettiğimiz içerikler 5 saniye üzerinde 0.00'da kalıyor ancak oyunu kapat aç yapınca ödülü alabiliyoruz.

Güncelleme: Macaristan 1 , Global Avrupa , Almanya sunucularında bu hatalar mevcut değil sorun TR sunucularında.

Bigpoint neden sunucularına o kadar önem vermiyor ?

Gemiyi sayenizde x-1'e çektim şu şarkıyı açtım oyuna bakıp bakıp duruyorum:

Güncelleme 2: Oyunda anlık olarak mouse cursor'ü tıklamayı bırakıyor , yaratıklara tıklanılmıyor.

Güncelleme 3: RSB buga giriyor , hangarda yapılan değişiklikler oyun içine geç yansıyor.

Güncelleme 4: Son aldığım bilgilere göre artık tüm sunucularda bu hatalar oyuncuları etkilemeye başlamış yani TR sunucularından çıktı yay.

Son düzenlenen: 8 Kasım 2020
    Delipaltalı35 bunu beğendi.
  2. ҠΛFҠΛS

ҠΛFҠΛS User

Pazar bugün Pazar kaç gündür oynuyorsun bu oyunu her türlü sorun sıkıntı Muhteşem Pazar günleri oluyor 3 yıldır böyle bu durum

3. Yaratıklara haritada hiç bir yere tıklayamaz oldum , laptopun klavyesi sıkıntılı zaten ilk başta klavye sandım , sonra mouse gitti sandım , oyundanmış :D

4. Bence alışmak gerek çünkü sürekli oluyor kalıcı bir çözüm üretilemedi düzeliyor tekrar oluyor Nasıl alışılır nasıl oynanır böyle diye sorma ama :) Onun cevabı yok.

5. Kapıda olması kötü

6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Birleştir, Diroit Düzen Sorunu, Haritalarda yaşanan Lag sorunu raporlanmıştır. Galaksi Kapıları Çifte Ödül Gününün tekrardan pazar günü olması ile sorunlar başladı sanırım :( .

İyi Forumlar.

Delipaltalı35 bunu beğendi.

7. Hocam 3 sene öncede bu sorun vardı ben oyunu bırakmıştım boşaltıp çarı sırf bu sorunlardan , ya kusura bakmayın ama o kadar para veriyoruz oyuna şu yaşadığımız sorunlar gerçekten rezalet , kepazelik başka bir şey değil.

Bıktık yani , 3 senedir hala bu sorun çözülemedi yani her pazar x2 indirim gününde olmasıda şüpheli.

Şu Almanyaya söyleyin Allah aşkına yenilik menilik getirmesinler ilk işleri şu hataları adam akıllı düzeltmek olsun , oyunu düzeltmeden yenilik getirip duruyorlar oyun dahada bozuluyor !

titans___ bunu beğendi.
  8. -SiyoCan-

-SiyoCan- User

bu sorunlar ciddi anlamda baymaya başladı. tam iyi düzeldi diyoruz oyun tekrardan kafayı yiyiyor rsb bug da kalıyor ucus duzeyı bugda kalıyor gemı portalda haritanın ortasında gezıyor pet sagdan soldan hasar alıyorum işten geliyoruz ıkı kafa dagıtalım dıyoruz girince oyundan bırak oyunu hayattan soguyoruz bütün haritalar bozuk acilen bir çözüm bulunmalı yoksa pandemı sayesınde kazandıgınız oyuncu sayısnın 2 katını kaybedersiniz

hmztsc bunu beğendi.

9. Global Avrupa , Macaristan , Almanya sunucularına girdim montaj vs her şey çalışıyor , sorun bizim sunucularda onu anladım.

titans___ bunu beğendi.
  10. GE3 serveri daha bile beter oyunun icine ettiler afedersiniz ama Allah topunuzun belasini versin isterseniz bat atin hesabima bittik usandim artik sizin bu sacmaliklarinizdan

11. 10 yıllık yani pes hiçmi rayına oturmaz her ay her etkinlikte laglar buglar emek ister bu kadar bozuk yapmak :)

12. Agır_TR

Agır_TR User

admınım lütfen sürekli yollayın bu bigpoint ekibi biraz kalın kafalı anlamıyor

13. şu lag'a bir reset lazım adminim bari şuna bi reset ataydılar oyun dünden beri hiç oynanmıyor
    hedefleride yapamıyoruz bu yüzden

14. Kornash55

Kornash55 User

Cumarteside sıkıntılar yaşandı güzel adminciğim oyunu sadece forumdan mı takip ediyosunuz siz bu oyun Etkinlik kaldırmıyor işte getirmeyin olan sorunları bi çözülsün sonra etkinlik getirilsin şu saçma oyuna kaç senedir bu böyle anlamadınız gitti etkinlik öncesi normaldi oyun

15. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Etkiniklerden oluşan sorunların bizlerde farkındayız. Size direkt oyun durumu hakkında bilgi vermekteyim. Sorun olduğunun bizlerde farkındayız. Sunucu sorunları düzelene kadar Türkiye Serverlerinin etkinlik istemediğini birçok kez belirttik. Ancak etkinlik içerikleri sunucular arasında genel bir içeriktir.

İyi Forumlar.

16. Hocam yaratığa bile tıklayamıyorum artık bu ne ya resmen kanser ettiler , bir oyun zevkimiz vardı oda gitti. Şu sorunları düzeltsinler artık etkinlik , yenilik bir şey getirmesinler bıktık :D

17. Yapacağınız çok basit yeni server açacaksınız 2012 yılındaki oyun versiyonunu yükleyeceksiniz herkez rahat edecek.Yoksa bu oyun oynamaya çalışmak ......... yazık. Birtaraftanda şu geliyor aklıma bunlar server kirasını ödeyemedikleri için almanya desteği kestiğini de düşünmekteyim.

Agır_TR ve Zer0DayLover bunu beğendi.
  18. aimable

aimable User

Türkiye dışındaki sunucularda olmuyor mu takılma? Takılma olmayan bir ülke ve sunucusunda açsaydım oyunu keşke. Ama yılbaşı sonrası indirilmiş oyun ile pc bağlantısı aynı zorluğu yaşar mıyız

19. Modum hedeflerde açılmıyor boş ekran görünüyor rica etsem bunu raporlamadıysanız raporlayabilir misiniz

20. bekçi27

bekçi27 User

knk sadece o değil ki kalpden burguya geçemiyorum insta basamıyorum oyun donuyor sürekli iki gündür oyun oynayamıyorum bıktık artık bıktık modlar şuna bir çözüm bulun artık