Bug / Oyun hatasi Sunucularda Oluşan Problemler

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zer0DayLover tarafından 7 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. kambalia

kambalia User

şuan etkinliği geçtim oyun yok oyun kaç defa ne olduğunu anlamadan patlıyor gemiler bi reset söz konusu bile olmuyor siz atamıyorsunuz bunuda biliyoruz ama yok böyle bi durum bizler mağduruz yapılacak bişey yok

2. karakule26

karakule26 User

Yaw yeter Allah'ın seversen bi yerinde duramıyorsun her ayda sürekli etkinlik getiriyorsun bırakın şunu öncelinkle tr sunucularını düzelttiniz etlkinliklerinizi getirmeyin milletlerin içi rahat olsun ...

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Resetten önce sorunun düzeleceğini oyuncu olarak düşünmüyorum. Raporlandı sorun ancak erken bir reset ne zaman gelir belli değil.
    Evet, geri bildirim için teşekkür ederim. Sorun raporlanmıştır.
    Merkez Ekibin çözmesi gereken sorunlardan birisidir. Yazılımsal müdahale yetkimiz bulunmamaktadır.

İyi Forumlar.

4. bekçi27

bekçi27 User

sen diyon biz bilmiyoruz merkez ekip biliyor sporta yazın suport diyor biz bilmiyoruz eee biz kime derdimizi anlatıcaz görev yapmamız gerenler var yapamıyoruz kapılarda sürekli sorun çıkıyor bl söylemiyorum bile

5. Her Cumartesi , Pazar böyle olacaksa ben artık x2 günlerini beklemeyeceğim yani.

Oyunu tekrardan bırakmayıda düşünebilirim. Bu düşüncede yüzlerce , binlerce oyuncu var TR chatlerini gezmeniz yeterli.

Yani bu Almanya artık iyice saçmalamaya başladı , siz diyorsunuz tüm yetki Almanyada , biz bir şey yapamıyoruz , baskı yapın yani yeter ki bir şey yapın adamların ofisine gidip sunucu parçaları mı fırlatalım camdan onu mu istiyorlar anlamıyorum ?

Alın TR sunucusunu bunun üzerine mi kurun diyek ? Cidden bıktık yani.

6. 4646tek0

4646tek0 User

bu sadece tr sunucularında değil globaldede durum aynı hatta tr sunucuları birleştirmeden sonra böyle oldu orada birleşme olmadan öncede globalde bu halde idi parazit etkinliği oyuna dahil oldu 1.5 sene hades kapısını gündüz 15 ten sonra yapamıyorduk etkinlik olsa keza aynı terör kapısı ve diğer etkinlikler gündüz 15 e kadar ne yaptın o sonra yapamazdın.herne olduysa bu birleştirmeden sonra global düzeldi tr serverler bozuldu ama geldiğimiz son durum eski kötü günlere geri döndük orda durum ne ise burdada aynı mesela şuanda hiçbir şekilde oyuna bağlanmak dahi mümkün değil..

7. Bir kaç sene önce dediklerim çıkıyor demekten nefret ediyorum ama çıktı...

Sunucu birleştirmek yerine varolan sunucular arası geçiş izni verseler daha mantıklı olurdu...

8. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Bilmediğim konu tam olarak ne anlayamadım? İçerik olarak zaten size gereken bilgiyi veriyorum.
    Oyuncunun oyun üzerindeki kararıdır. Gerekli baskı takımımızca zaten yapılmaktadır. Uzun süreli Forum Kullanıcısı olarak bunu sizin de bizim kadar bildiğinizi düşünüyorum. Mesaj içeriklerinizde lütfen Forum Kurallarında sapma olmamasına özen gösterelim (mevcut içerik eleştirisi değildir).

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Kasım 2020

9. Bir şey demedim ki forum kurallarında sapma olacak ?

10. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Mevcut mesajınıza yönelik bir cevap değildi. Genel cevaplarınızı göz önüne alarak bunun olmasını şimdiden istemediğim belirtilmiştir :).