Sunucuya Baglanılmıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Mavi_Kavus_35 tarafından 26 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Selamu Aleykum ilk siteden sonra 2. siteye baglanılmıyor yukleniyorda kalıyor sonuna kadar dolmasına rahmen + 3 gündür giris yapamıyorum her yolu denedim DNS ayarlarını değiştirdim on belleği sildim anti vürüs pro kaldırdım net tarayıcıyı tekrar kurdum modemi restledim her 2 site girisini denedim ama nafile sorun nese en kısa düzeltilmesini ve oyunun tekrar eski halini almasını arz eder saygılarımı sunarım

2. bendede 2 . sayfayı açıyorum yükleniyor dio sonuna kadar doluyo ve açılmıyo

3. Oyun Kurucusu Oyunun eski halıne donmesini istiyoruz diğer oyuna giremeyen arkadaşlarda benimle aynı fikirdedir sanırım ole umuyorum 3 gündür oyundan magduruz en kısa sürede cözümünü bulmanızı istiyoruz :/

4. tekin_bey

tekin_bey User

2 gündür aynı şekilde bende oyuna giremiyorum bir an önce cözüm

5. Merhaba ,

En kısa zamanda yaşanan sorunların düzeltilmesi için çalışmalar devam etmektedir. Sabırlı olmaya çalışalım.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.