support 2 iş günü

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve (C*)ZALOĞLU(C*)T.C tarafından 18 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 2 günü geçti bir cevap alamadım 1 irisim ortadan kayboldu patlamadı bug oyun hatasına girdi ama support geri dönmedi birr daha tiçket atmalıyımı yoksa tiçket numarasını direk yeniden yolluyayım supporta 3 gündür halen bekliyorum

2. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Lütfen ilk olarak e-posta adresinizin "SPAM" kutusunu kontrol edin. Eğer burada da size gönderilen cevap maili yoksa lütfen bu konuda bizi bilgilendirin.

İyi forumlar.

3. hayır gelmemiş birşey kontrol ettim

4. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Support çok yoğun olarak çalışmaktadır. Normal süre olarak dönüş süresi 48 saat 2 iş günüdür. Bu süre zarfında dönülmediyse yoğunluktan dolayıdır. Bekleyiniz mutlaka size cevap gelecektir. Bu süreç içerisinde açacağınız yeni bir ticket support'un iş yükünü arttıracağından yeni gecikmelere sebep olacaktır, bu nedenle lütfen beklemeye özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2019