Geri bildirim Support adminleri

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve oktayatasimsek11 tarafından 9 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

Support adminleri eski oyunculardan seçilsin

1. Aynen abi

62,5%
  2. Ne alakası var

37,5%
  1. TR Support adminlerinin yeteri kadar donanımlı sağduyulu ve empati yeteneklerinin gelişmemiş olduklarını düşünüyorum. Oyunda hali hazırda bir hesapları bile olmayan oyunun gidişatını görebilecek üst düzey deneyim ve birikimlere bile sahip olmayan hatta ve hatta olamayan bu kişilerin cevapladıkları maillerde ne bir nezaket göstergesi ne bir saygı hiçbir ibareye rastlayamıyorum. Açılan ticket'larda bir cevap bile alamıyoruz bazen.
    Ben empati kuruyorum ve CENK klanındaki KİNG BRAMAN'in hesabının kapatılmasının gerçekten saçmalık olduğunu düşünüyorum. Adamın gemisi ilk 10'da ve bu adamı pushing denen olaydan banlıyorsunuz 10 gemi kesmeyle bu adam sıralama kurtarmaz ki. Uzun süren sabır gerektiren emeklerle hades dönerek bu kişiler oralara geldi.

Siz böyle hesapları tek seferde nasıl banlayabiliyorsunuz. Global Avrupa 1 gibi önemli bir serverda Türkler tek tek banlanıyor. Türk oyuncular bu serverda sorun mu teşkil ediyor. Kaç defa videolarla bir oyuncuyu bot kullanmaktan size şikayet ettim o panda denen şahıs neden banlanmadı. Korkuyor musunuz yabancı oyuncu banlamaktan.

Support admin kadrosunun acilen değişmesini ve eski oyunculardan seçilmesini uygun buluyorum. Bot sistemini çözememelerini hayretle karşılıyorum. Lütfen youtube kullanın.

ERDALBAGGAL bunu beğendi.
  2. Venüslü bir cenkli vardı sıralamada 2.di onun gemi niye hala açılmadı 1 ayı geçmedi mi yoksa 3.Uyarıyı alıp komple silindi mi gemisi?

Kendisini tanımam etmem,

Fakat pushing denen sisteme kurban gitmişse o biçim gemiye yazık olmuş demektir :)

3. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

Siz destek ekibini, ilk paragrafınız hariç (ki bu da kişisel bir eleştiridir) çok yanlış yönden eleştiriyorsunuz. Pushing denen şey Darkorbit yönetimi tarafından (bakınız Türk takımı değil) belirli kurallar çerçevesinde ortaya konulmuş ve yine aynı şekilde cezası da çerçevelendirilmiş bir kural ihlalidir. Yönetim tarafından ortaya konmuş olan bu kural ihlalinin A, B ya da C ülke destek birimi tarafından farklı şekillerde uygulanması, oyuncunun farklı cezai yaptırımlara uygulanması mümkün değildir. Olur da farklı bir uygulama gördüğünüz varsayarsak, zaten bizlere bildirmenizi isteriz, gerekli incelemeyi mutlaka yapıyoruz.

Bot konusuna gelirsek, forum ve destek paneli üzerinden yüzlerce kez söylediğimiz üzere, ülke destek ekipleri bot banlaması YAPAMAZ. Bot konusunda aksiyon alma yetkisi yalnız ve yalnızca merkez ekiptedir. Bizlerin üzerine düşen tek sorumluluk sizlerin bildirdiği bot kullandığını/kullanmasından şüphelendiğiniz oyuncuyu merkez ekibe iletmek ve incelenmesini sağlamaktır.

Destek ekibi kadrosunun acilen değişmesini talep ettiğiniz gibi ben de sizin bakış açınızın acilen değişmesini ve daha öncesinde verilen ayrıntılı cevapları ivedilikle okumanızı talep ediyorum. Çünkü çok ama çok yanlış şeylerle ekibe yüklenmeye çalışıyorsunuz.

İyi oyunlar.

4. Ekibe yüklenme fikrimin sonuna kadar arkasındayım yüzlerce binlerce değil milyonlarca kez belirtecek ifade edecek açıklayacaksınız. Bu duruma her kanaldan ulaşmaya çalışıp elimizden geldiğince sesimizi yükseltmeye çalışıyoruz. Söz konusu görev dağılımınız gereği faaliyet yürütmemenizi sorumsuz bir davranış olarak görüyorum. Lütfen bu zihniyetinizi değiştirin.
    Sizler eğer ki bizim bu bildirimi yanlış yaptığımızı düşünüyorsanız gerekli organlara iletebilirsiniz. Belkide bizler bunu sizlerinde yapmanızı istediğimiz için heryere yazmaya başladık.
    Arkadaşlar oyunda rütbeli gemi kapıdan çıkamıyor ki diye bişey var. Sizler daha ne kadar konu dışı kalacaksınız.
    Sizin o yanlış şeylerle diye yazdığınız yanlış ithamlar ile olabilir. Yazımınızı düzelteyim ilk olarak. Bunun dışında ithamlarımın doğru bir yakıştırma olduğu kanaatindeyim. Bu görüş ve ayrılıklar adminler ile oyuncular arasında derin bir çukur oluşturmakta. Lütfen bu çukurları köprülerle kapatın. O çukuru banlamalarla kapatmayın.
    Sizlerin gerekli incelemeleri yapıyoruz dediğiniz sistem tarafından rastgele yapılan taramalar. Bu çok saçma! Bir parantez açayım ilk 200deki gemileri sistem rastgele tarasın mesela!

Ek olarak;
    Bu forumda hangi tavsiye görüş değerlendirildi ve oyuna getirildi çok merak ediyorum. Söylediğimiz aktardığımız detayları iletmekten mahrum bırakılıyoruz. Acaba işinizi düzgün yapamıyor musunuz ?

5. ABREK

ABREK User

o farklı cezai yaptırımların hepsi mümkün sayın adminim

6. _ALPHA_

_ALPHA_ User

Merhaba,

@oktayatasimsek11, size bir şeyi milyonlarca kez açıklamak zorunda değiliz, zira biz robot değiliz. :) Siz de robot olmadığınıza göre bazı şeyleri araştırarak öğrenebilirsiniz. Mesela sağ üstte forumda arama kısmı var. Oraya anahtar kelimeyi girebilir ve yüzlerce konuda yüzlerce cevap bulabilirsiniz.

Biz zaten her gün, her hafta raporlamamızı yapıyoruz. Sizin söylediklerinizi yumuşatmıyor, aksine daha da sert bir hale getiriyoruz.

Yanlış bir şey olduğunu düşünüyorsanız bunu destek ekibine bilet atarak dile getiriniz. İnceleme dediğimiz şey sistem tarafından yapılan otomatik bir tarama değildir, bizzat hesaba girerek kontrol ettiğimiz incelemedir. Siz sanırım bot taramasıyla karıştırdınız.

Hangi görüşlerin oyuna uygulandığı konusunu da fikir ve görüşler bölümünü takip ederek görebilirsiniz. Şunu da belirtmek isterim ki önerilerin hepsi aynen uygulanmayabilir, bazen bir değişiklik için ilham kaynağı da olabilir.

Bu yaptırımın standart hale gelmesi ve herkesçe aynı uygulanması için çabalıyoruz. Sizler de karşılaştığınız "ama bu pushing ihlaline başka ceza alınıyordu, böyle değildi" dediğiniz durumları destek ekibine iletebilirsiniz.

Ayrıca, lütfen farklı hesaplardan girip konuya cevap atmayınız. :) Bu, forum kuralı ihlalidir. Hesaplara cezai işlem uygulanmıştır.

İyi oyunlar.

Minerva, Themis. ve .Paradoks. bunu beğendi.