Geri bildirim support bir halta yaramıyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve CypteR tarafından 3 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. CypteR

CypteR User

Onlara özenerek ve anlaşılır bir şekilde mail attım ve bana verilen tek cevap Şu:

Çok üzgünüm,kullanıcı ihmalinden veya hatasından doğan kayıpları telafi edemiyoruz. Lütfen bundan sonra daha dikkatli olmaya çalışın.

Oyun hatasıyla benim ne alakam var. Eğer sorunum çözülmezse 1880 saatlik emeğimi hiçe sayıp oyunu bırakırım. Eğer adam gibi yardımcı olmayacaksa support neden var?

2. SİSTEM

SİSTEM User

Sizin kaybınızın iris olduğunu düşünüyorum Support var evet ama maalesefki iris kayıplarını karşılamıyor muhakkak bir yerde hata olduğunu söyleyeceklerdir ve var olabilme ihtimalide yüksek 9 yıldır bu oyundayım ve bir kere iris kaybı yaşamadım ben her zaman yüzde 50 bile olmasa öngörülen şartlarıda göze alarak %40 larda bile tamir etmişliğim vardır unutkanlık yada dalgınlık ile kontrol edilmiyor olabilir ve uygun şartlarda iris tamir cpu yerleştirilmiyor ondan olabilir çeşit çok oyunu oynuyorsan bu tür şeylere dikkat etmelisin irislerin artık geri gelemeyecek tabiki iris patlattıysan sana geri verilmeyecek bunuda bilmelisin her yazacağın ceavpta sana gereken cevap verilmiştir denilecek.
    İris kayıpları yaşayan ve verilen üyeler sadece TGC üyelerdir bunu unutma TGC değilsen verilmez.

3. Support'a yazdığın sorunun ne olduğunu eklemediğin için bu konuda yorum yapılması yanlış olur. Burada sadece kimin haklı olduğunu bulabiliriz. Forumda sorununun çözüleceğini sanmam.

No: Eğerki kapı ile ilgili sorun yaşadıysan support genel olmayan hataları kabul etmez %99 seni suçlarlar.

4. iyi guzel yaziyorsun ama neden oyun hatasindan kaynaklanan seyin bedelini oyuncu oduyor burda bunlari alistirmislar milleti

bir bardak su ic bence gesmis olsun
    support guvenme yardim alamasin ben alamiyorum 2,3 yildir haklida olsan alamasin kolay gelsin

5. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Support oyunla ilgili teknik sorunların çözümüyle sizlere yardımcı olabilmektedir,hesabınız incelenizr,hata eğerki oyuncu ihmali ise bir şey yapılamaz ama oyundan kaynaklanan bir sorundan dolayı oyucu zarar görmüşse derhal telafisi yapılır...
    TGC üyesi (Top Game Club) iseniz oyuncu hataları bir kereye mahsus telafi edilmektedir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.