Bug / Oyun hatasi Support Cevap Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve newcode tarafından 15 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. newcode

newcode User

forumdaki modlar supporttakilere göre einstein supporttakilerin anlama konusunda büyük sıkıntıları var sorununu çözmüyorlar geçiştiyorlar örnek vereyim
    ben 1 hafta önce girebildiğim hesabıma 2 gündür giremiyorum arkadaşın hesaptan benim hesabın profil linkine baktım bu profil artık görüntülenemez yazıyor hesapta 1 yıldır ne bot kullandım ne pushing yaptım ama giremiyorum hesaba supporta ticket attım nedeni nedir diye türkçe olarak yazdım herşeyi
    verdikleri cevap şu
    Mesajın için teşekkür ederiz. Üzgünüz ancak sana bu konuda yardımcı olamayacağız, çünkü burda sadece türkçe support veriyoruz.
    Lütfen aşağdan kendi ülkenin supportunu seç ve isteğini oraya ilet

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Eğer Global ve Türkiye sunucularında oynuyorsanız türkçe destek veren support ekibi size yardımcı olabilir. Diğer sunucuları için (örneğin: İngiltere, İspanya, Meksika, Brazilya vb.) türkçe destek veren support ekibi size yardımcı olamaz, bunun için yetkileri mevcut değildir.

İyi forumlar.

Son düzenlenen: 15 Şubat 2019
  3. newcode

newcode User

global avrupa da oynuyorum hangi supporta ticket atmam lazım

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Global sunucuya birleşen lokal sunucu da mı oynuyorsunuz?

Iyi forumlar.

Son düzenlenen: 15 Şubat 2019
  5. newcode

newcode User

yok global avrupa 6 da oynuyordum italya ve asia1 serverleriyle birleşti

ya sorun supportta bu onların verdiği ilk alakasız cevap değilki ben alıştım artık

ama artık son 2 haftadır supporttan gelen her cevabın arkasından supportta ilgili bi anket geliyor supporttan ne kadar memnunsunuz supportu neden arkadaşlarınıza önermessiniz falan diye sorular var ankette :D artık birileri anlamış sanırım supportun ne kadar işlevsiz olduğunu komik birşey daha var bu anket gelmeden önce support 2 gün dolmadan asla cevap vermezdi ama şimdi atılan ticketlere aynı gün geri dönüş alıyoruz :D artık üstleri adamlara fırça falanmı çekiyor yada support ekibimi değişti bilmiyorum ama bana göre hak etmişlerdi

6. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Support ekibi gerçekten çok yoğun, bazen gözden kaçırabiliyorlar bazı detayları. Onlarda insan unutmayalım :)

Support ekibi ile ilgili ankter çoğunlukla gelmektedir. Bu sizlerin memnuniyyetini ölçmek içindir.

Eğer oyun diliniz türkçe ise türkçe destek veren support ekibi size yardımcı olur. Eğer siz farklı bir lisan kullanıyorsanız ve support ekibine türkçe yazdı iseniz, size daha önceden oluşturulmuş cevap o lisanda destek veren support ekibi tarafından verilmiş olabilir. Lütfen bunları kontrol ettikten sonra, tekrar support ekibine yazınız.

İyi forumlar.