Support Cevap Süresi

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ProjectAkıncılar tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Supportta 1 hafta kadar önce oyunda yaşadığım sorunla alakalı mesaj attım. En son 4 gün önce durumun inceleneceğini söylediler ancak hala cevap alamadım, sorunum çözülmedi. Ne yapmam gerekiyor?
   
 2. _-Thanatos-_

  _-Thanatos-_ Guest

  Merhaba,

  1 haftalık bir Support biletinin olduğunu düşünmüyorum :) . En geç 2 iş günü içerisinde gerekli cevaplar verildiğinden dolayı; cevap gelmiş olmalıdır. Diğerleri veya spam kutunuzu kontrol ediniz. Teyit etmek adına bilet numaranızı iletiniz.

  İyi Forumlar.
   
 3. Dediğiniz gibi spam kutusunu kontrol ettim, cevap gelmemiş. İlk olarak 16.10.2020 saat 01.19 da mesaj atmışım. Devamında da yapmamı istedikleri adımlar oldu, almak istedikleri cevaplar oldu ve tekrar mesaj attım. Son olarak 18.10.2020 saat 02.08 saatinde lütfen beklemede kalın, incelenecektir denilmiş.

  [Ticket#2020101637001139]
   
 4. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Ticketiniz incelemede o nedenle bir cevap almamışsınız daha. Süreç tamamlanınca size ticket üzerinden bilgi verilecektir.
   
  _-Thanatos-_ bunu beğendi.