Geri bildirim Support dalaga mı geçiyor ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TroublemakeR! tarafından 30 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Cuma günü supporta yaşadığım sorun ile ilgili yaklaşık 1 sayfalık ticket attım. Sounumu tek tek fotoğraflarla anlattım ve aldığım cevap ;

Kusura bakmayın da ben ne anlatıyorum siz ne diyosunuz. E-posta ne alaka gerçekten kendimi şu cevaptan sonra çok kötü hissettim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Aralık 2018
  2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği destek birimi ile olan görüşmeler özel olup forumda paylaşılamaz, tekrarlamaktan kaçının. Sorununuzun çözümü için supportun istediği bilgileri vermelisiniz veya istediği şekilde yazmalısınız ki yardımcı olabilsinler.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 30 Aralık 2018
    Manitu bunu beğendi.
  3. Daha önce etkileşim kurduğum e-posta adresim ile yaptım. Sorunum hesap & e-posta sorunu değildi çok alakasız bir cevap aldığımı düşünüyorum. Hesabım ile ilişik e-posta ile bir ticket daha attım. Şu an cevap bekliyorum.

4. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Sorununuzun ne olduğunu bilmiyorum ancak hesabın emailinden yazılması gereken birşey olmasa sizden böyle birşey istenmez.

İyi forumlar.

5. Konu kilitlenebilir.
    Teşekkürler.

6. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.