Destek Support Geri Dönüş Yapmadı

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve biyomimar1000 tarafından 17 Ocak 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba saygıdeğer adminlerim üzülerek buraya yazıyorum son çarem olarak. Geçenlerde paymet sayfam yabancı para birimine döndü ve gerekli bilgileri support ekibine sundum ama 1 haftaya yakın bir süredir kimse mesaj dahi atmadı ve açtığım başka konularda dahil cevap gelmedi sizden ricam bana yardımcı olmanız.

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Bilet numarası iletir misiniz?

İyi Çalışmalar.

3. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

attığım ticette aradan bir kelime alıp cevap veren bir sistem var insan yerine bile koyulmuyoruz vesselam iki kere ban yedim ikinci yi 2023 ekim de idi haksız atıldı 2 gün hiç bir sebeb yok olamaz zaten illegal kullanmıyorum ve premıyum vs hediye bazında özür anlamında sanırım anladığım ama bu banned sitesinde halen iki ban gözüküyor düzeltilmesini istedim yani görünmemesi gerekir veya haklı atıldı ise sebeb nedir açıklaması gerekir hesap benm diğilmi neyi saklıyorsunuz ki veya neden düzeltmiyorsunuz

4. Ticket#2024010937000127

12 Oca Cum 15:20 (7 gün önce)
    gönderdim hala dönüş olmadı

sayın adminlerim yardımcı olun bana

5. hala dönüş yapılmadı adminlerde görmüyor galiba bir açıklama yapan yok oyuna para yatıracağım ama yabancı para birimi

6. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Şikayetinizi anlayabiliyorum. Talebinizle ilgilenildiğinden şüpheniz olmasın.

Konunun güncel olduğunun anlaşılması adına yeni mesaj gönderiminize dokunmuyorum. Ancak diğer mesajlarınızı birleştirdim. :)

Lütfen forum kurallarına dikkat edelim.

İyi forumlar :)

7. geçen sezon bileti etkinliğinden bu yana yaklaşık bende 3-4 tane şikayetime cevap alamadım
    bu etkinlikte 140 k uridiuma savaş bileti satın aldım gelmedi. bende mecbur yeniden aldım fakat supporta yazmama rağmen 140 k uridiumum iade edilmedi ve aynı zamanda savaş bileti kutusundan tasarım çıktı gelmedi bunu ilettim supporta ama ses yok

geçen sezon bileti etkinliğinde 50 hedef bitirmeme rağmen başlığım gelmedi :D

8. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Mesajlarınızı birleştirdim. Lütfen forum kurallarına riayet edelim. :)

Support mesajınıza dönüş yapacaktır. Bu dönem bir yoğunluk yaşanıyor. Yoğunluğun artmaması adına talebinizi tek bir ticket üzerinden iletiniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz :)

9. sayın moderatör kusurumu maruz görün ama farkındaysanız geçen sezon bileti etkinliği arasından 3 aydan fazla zaman geçti önceden 1,5 günde gelirdi cevap önceden dediğime bakmayın 1 yıl oldu olmadı. :)

10. sayın yöneticiler 10 gün oldu oyun içi satın alma yapamıyorum para harcamak istiyorum ama neredeyse yalvarıcam biraz benide anlayın gelişim aşamasında olan bir gemi onca emek ve rütbe boşa gidiyor geçen zamanda

11. SELGAE

SELGAE Guest

Merhaba,

Support konuyla alakalı geri dönüş yapacaktır. Sorunlarınızı raporladığımızdan şüpheniz olmasın.

Konuyla ilgili cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.