Geri bildirim SUPPORT İLGİLENMİYOR !

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 24 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sayın adminler bu gün 1 haftalık indirim avantaj paketi satın aldım 3.50 tl ye fakat aboneliğe baktığımda ürün süresi 2016 da bitiyor ?

bu sorunu supporta ilettim. Saçma sapan iş yapıyorsunuz !

Alın buda kanıtı ben bunu supportada yolladım ! İninal kart bilgilerimdede 3.50 tl 1 haftalık ürün almışım diyor uyanıklık mı yapıyorsunuz ? ??

BU SORUNUN DÜZELTİLMESİNİ ARZ EDİYORUM !

Bune rezalettir ? adamlara 2 resim attım ödeme supportuna adamlar böyle bir hata yok fişiniz kapandı diyor.

E peki bende neden böyle bir şey çıkıyor ? ben 6 AYLIK ÜRÜN ALMADIM 1 haftalık ürün aldım parasınıda verdim. kartımdan 3.50 tl çekildi tam para çekildi bu sizin hatanız bunun düzelmesini arz ediyorum ve gemimin kapatılması , borçlandırılması gibi sorumlulukları kabul etmiyorum delileri ile savcılığa başvuru yapacağım düzeltmezseniz.

Bu hatayı bildirmeme belgeler ile göstermeme rağmen siz böyle bir saçmalığa baş vuruyorsunuz bana görmedim duymadım bilmiyorum ayağına yatmayın SİSTEMDE resimde görüldüğü gibi böyle bir tarih var ben bu kadar süreli bir şey satın almadım bunun düzeltilmesi için gereken işlemlerin yapılmasını arz ediyorum !

İyi günler !

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ağustos 2015
  2. ÇOK ACİL YARDIM DARKORBİT HESABIMI ÇALDIRDIM YARDIM EDİN

3. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Şikayetinizle ilgili olarak ID ve server bilgilerinizle birlikte Support ekibimizle iletişime geçmenizde fayda var Forum üzerinden çözüme ulaşamazsınız,tek yetkili mercii Supporttur.

İyi Forumlar.

4. Neden kimse bana yardım etmiyor ?

supporta bildirdim bana böyle cevaplar veriyorlar ki ben bunların ss sini aldım düzeltilmezse savcılığa kanıt olarak sunacağım.

5. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

Support yoğunluktan dolayı cevap veremiyor olabilir size otomatik cevap ile gelmiş olan bilet numarası ile (Ticket no) tekrar mail atabilirsiniz,supportun cevap verme süresi 48 saattir.

iyi Forumlar.

6. trollcake1

trollcake1 User

Anlamadığım konu şu neden bu kadar büyütüyosun mutlaka bi hata vardır . Karttan 3.50'den fazla paramı çekilmiş ? Çekilmez ininal kullanıyosan . Adamlara aboneliğini uzattıkları için teşekkür edeceğine neler diyosun ^^

7. Modum adamlara kanıt sundum supporta kanıt verdim adamlar böyle bir şey yok e o zaman bende neden böyle şey çıkıyor ? ??

Adamlar bundan dolayı hesabımı kapatabilirler. uyardığım halde düzeltmiyorlarsa ben sorumlulukları kabul etmiyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ağustos 2015
  8. Merhaba,

Eğer supporta gerekli uyarılarınızı yaptıysanız gayet haklısınız hakkınızı elbette sonuna kadar savunacaksınız.

Support gerekli dönüşleri size yapacaktır diye umuyorum.

Sizin de bildiğiniz üzere bizim yetkilerimiz forum ile sınırlı bu yüzden bir işlem yapamıyoruz.
    Sizin için bu konuyu supporta ben de taşıyacağım.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.