Geri bildirim Support Şikayeti

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM tarafından 19 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Support ekibini şikayet etmek istiyorum. Bunun için ne yapmam lazım.

2. ilginç ama support ekibinide galiba support a şikayet etceksin :D

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Eğer aldığınız cevabın yanlış olduğunu düşünüyorsanız, tekrar yeni bir ticket açarak eski ticket № ekleyin ve durumu izah ediniz.

İyi forumlar.

4. Sorun şu supporttan cevap alamamak. 2 iş günü 2 değilde 3-4 gün ya da 1 hafta mı veyahut verilen verilen cevap, otomatik cevap olup daha sonra ticket kapatıp yeniden açıp aynı işlemleri beklemek mi?

5. Merhaba,

Destek ekibi yoğun olarak çalışmaktadır size mutlaka geri dönüş sağlanacaktır.
    Gecikme için kusura bakmayınız.
    Son başvurduğunuz bilet üzerinden geri dönüş yapılmasını bekleyiniz.
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi oyunlar dilerim.

6. Ben hem forum hem chat hem support Hem türkiye ofis çalışanlarını hemde bu oyunla ilgilenmeyen yazılımcısı ve programcısını şikayet etmek istiyorum Bigpoint müşteri temsilcisi varmı?

7. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Türkiye takımının en yetkilisi Artemis adminimizdir. Destek birimine Artemisin dikkatine başlığı ile şikayetinizi yazınız, size yardımcı olacaktır.

İyi forumlar.

8. Modum hala cevap verilmesini beklediğim sorun var hala dönüş yapılacak.
    Yeni ticket açıp tekrar yazıyorum.
    Yoğun olduklarını tahmin edebiliyorum. Sosyal yaşantıları 7/24 forumda hizmet vermediklerinide biliyorum.
    Ama neden başka alım yapılmıyor.
    Daha önceden bu kadar mağduriyet söz konusu değildi.
    Sonuçta bir çok sorun oyun içinde oluyor ve de bu bizi olumsuz etkiliyor.
    Ben bana özür dilenmesini istemiyorum. Özrünüz supportun hızlı çalışmasına yardımcı olmayacaktır.

9. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Arkadaşımızın dediği gibi yoğun olarak çalışıyor.Her biletin bir de incelenme süresi bulunuyor.Yapılan şikayetin araştırıp incelenmesi duruma göre farklılık gösterdiği için de süreç biraz uzayabiliyor.Sizden ricam biraz daha sabretmenizdir.
    Anlayışınız için teşekkürler.

İyi forumlar.

Manitu bunu beğendi.

10. Ben onuda şikayet etmek istiyorum.

11. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

İsteğinizi tekrar tekrar yazma amacınız nedir ?
    Burası şikayet merkezi değildir. Supporta başvurunuzu tekrar yapıp cevap bekleyiniz.
    Farklı bir sorunuz yoksa konu kilitlenecektir.

İyi forumlar

12. Bakınız modum Supporta tekrar başvurun diyorsunuz. Ben daha 1. ticketimden en basitinden chat banı için 4 gündür cevap bekliyorum hala vermediler. Üstüne 1 tane daha attım yine cevap yok. Sadece otomatik mesaj geliyor 2 iş günü(!) diye. Peki oradan yanıt alamazken nereyle muhattap olacağım.
    Bana supporttan başka alternatif sunun sorunumu çözebileceğim. Sonra konuyu kilitleyebilirsiniz.

13. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Buradan Yetkiler & Sınırlar konusuna ulaşabilir ve görevler hakkında bilgi edinebilirsiniz. Orada da ifade edildiği üzere;
    Ayrıca gereksiz e-postalar SUPPORT'ların vereceği cevapların sürelerini uzatmaktadır. Bu nedenle geri dönüş yapılmasını beklemeniz gerekmelidir.
    Konuya gerekli cevap verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.