Support

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Onur.Recep.Kıvrak tarafından 6 Eylül 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. SiS-AtMa-OrÇo-[CSRT]

  (Sosyal medyada yaygın kullanılan klişe bir espridir, bu durumu algılayabilmek için uzaya falan çıkmaya gerek yok!)

  Kullandığım pilot adından dolayı ceza alıyorum. Durumu support'a iletiyorum tek söylenen "cezanız haklıdır, aynı sorunla ilgili birden fazla bilet oluşturmayın vs." Cezamın nedenini öğrenmek istiyorum. Kullandığım pilot adı ne bir küfür içeriyor ne bir argo, ne bir hakaret içeriyor ne de bir ima. Neyin kafası bu, hangi niyeti okuyorsunuz? Görevli "genel" düşünmeli "fesat" düşünmemeli diye biliyorum. Neyin art niyetini arıyorsunuz? Kaçıncı sorun, kaçıncı şikayet bu. Kara liste mi yapacaksınız, forumdan mı engelleyeceksiniz? Sürekli sorun yaşıyorum ancak ısrarla çözüm alamıyorum. Ne için var acaba Türkiye ekibi? Neden art niyetli yaptırımlara maruz kalıyorum sürekli. Neden yaşadığım mağduriyetler giderilmiyor acaba? Kaçıncı biletim, kaçıncı forum konum bu.. Merkez ekipten bağımsız bir süreç gözünüzün önünde, neyi bekliyor ne yapmaya çalışıyorsunuz? Oyundan soğutup bırakmamı sağlamak mı amacınız, nedir anlayamıyorum? Hangi kural ihlali söz konusu, neyin mücadelesini veriyoruz biz? Başta belirttiğim pilot adını kullanmaya devam edeceğim; bu böyle biline. Yetkinizi kötüye kullanıyorsunuz.! Oyuncuları soğutuyorsunuz, zarar veriyorsunuz bu oyuna.!
   
 2. smoonrise

  smoonrise User

  Kullandığın nick sonundaki '' OrÇo '' ( Uzun hali malum ) kelimesi bir küfür hakaret aşağılamanın kısaltılmasıdır sanırım bu konuda bir fikir ayrılığı yaşamayız diye tahmin ediyorum .
  Mevcut hali ile başvuruların kabul görmez aksine daha büyük cezalara yol açar , yeni bir nick seçimi yapıp değiştiğin hali ile resim alıp öyle başvurursan ve hatanı kabul edersen sanırım cezan konusunda bazı iyileştirmeler olabilir diye düşünüyorum , bu tür ban işlemleri maalesef forum üzeriden çözülmüyor yardımcı olunamıyor yetki verilmediği için forum modlarına bu nedenle support tek çözüm kanalıdır bu tür konular için .
   
 3. Amiral34

  Amiral34 Guest

  Merhaba,

  Mesajınızın bu bölümünden sonrasını okumadım,

  İlgili durum support bölümüdür lütfen supporta şikayet ediniz. Gerekli cevaplar verildiğinden konu kilitlenmiştir.

  Saygılarımla,

  Amiral34.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş