Support'a mesaj atıyorum..

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve oO-DANGER-Oo tarafından 12 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhaba

Ben haftasonu bir konu ile ilgili supporta sorunu yazmışdım..ve supportdan gelen mesaj bize pazartesi günü mesaj atın, bunu merkez ekip çözer dediler neyse
    ben bu sorunu bugün yanı çarşamba günü attım fakat haftasonu ile gelen mesaj la bu mesaj aynıydı ?

Anlamıyorum.Yazdıklarımı hiçmi okumuyorlar sanki otomatikmen mesaj yollayan bilgisiyar gibi aynı şeyleri yazıyorlar.

2. kaptan 06nın bir mesajı var eski forumda=
    Merhaba,

her online oyun sunan işletmenin oto cevapları vardır.

Oto cevaptaki asıl amaç üyeyi detaylı olarak bilgilendirmek ve en hızlı şekilde cevap vermek içindir.

Yani normalde tekrar tekrar yazılması ve bu yüzden zaman kaybına uğramaktansa aynı bilgiyi oto cvevap olarak sisteme eklemek en hızlı çözümdür.

Oto cevap demek sorduğunuz soruya cevap vermemek demek değildir. Tam tersine daha detaylı daha derinlemsine verilen cevaplardır.

Bu yüzden bu opsyonun kaldırılması gibi bir düşünce asla olamaz.

Genel kanı ne yazık ki oto cevap verildi yani beni önemsemediler. Halbu ki yanlış çoğu oto cevab genelde belirli konularda yollanılır mesela BOT kullanımından hesabı kapanan bir üyeye.

3. Ben normalde çok fazla oyunlarda oynamam tek oynadığım oyun Darkorbit tir . ama supportu hala çözemedim neden mi ? çünkü defalarca sordum defalarca bankaya sorun dedi bankaya sordum oyun bilir dedi . Sırf bu yüzden 2 yıldır kullandığım kredikartımı iptal ettirdim. Support çok mu yoğun ? 85 milyon kayıtlısı olan bi oyun biraz yoğun olsun bi zahmet . Bana hiç yardımcı olmadılar sağolsunlar. Saygılar .

4. KARANLIK

KARANLIK User

İlk gelecek olan mail otomatiktir.İkinci maili beklemelisiniz.

5. Onu biliyorum zatende 2. mesajı , haftasonu gelen mesajın aynısı..

6. KARANLIK

KARANLIK User

Bu konuda bizim yapabileceğimiz birşey yok daha açıklayıcı olarak yazmalısınız.

7. ben Supporta mail attım otomatik mail dahi gelmedi :D

8. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Suportun merkeze iletmesi gereken konuları eğer sorarsanız mesai saatleri arasında sormanız gerekir. Eğer mesai saatleri dışında yazarsanız otomatik olarak mesai saatlerinde yazınız diye size mesaj gelmesi normaldir.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.