Supportla iletişim sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve adeniza tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. adeniza

adeniza User

Global Avrupa
    ID: 25068773
    4 Nisan 19,00 ihalesinde geçildikten sonra kredim iade olmadı. Bunun üzerine supporta iletmek üzere iletişim formu doldurdum. Fakat form supportta ulaşmıyor ve
    (Mail delivery failed: returning message to sender )
    diye bir uyarı ile iade oluyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

2. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Yazdığınız mesaj 140 karakteri aşmalıdır. Lütfen dikkat ediniz karakter sayısına ayrıca çerez ve net geçmişini silip tekrar deneyiniz.

İyi forumlar...

3. adeniza

adeniza User

Söylediğiniz şekilde yaptım fakat sonuç aynı. Acaba karşı taraf spam olarak mı algılıyor. Ya da yöneticiler mi spam olarak işaretliyor? ID numaram yukarıda yazılı siz bu konuda bilgi alabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.

4. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Maalesef bilgi alma durmumuz yok. Lütfen farklı bir hesaptan denermisiniz.

İyi forumlar...

5. adeniza

adeniza User

Farklı bir hesapla denedim, iade olmadı fakat herhangi bir cevap da gelmedi. Acaba genel bir sorun mu var?

6. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Şuanda elimize ulaşan genel bir sorun mevcut değil. Ancak sunucu hatasından kaynaklı olabilir düşüncesiyle lütfen yarın çerez ve net geçmişini silip modemi resetleyip tekrar deneyiniz.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.