Support'ta ekibine yazmamıza rağmen yanıt dönüşü yapılmamısı;

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve The-legend28 tarafından 24 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
  1. Öncelikle iyi oyunlar.
    Aşağıda belirteceğim profilli kişiler oyun içi haksız kazanç yapıyorlar. Ama nedense biz bunu değerli support ekibine belirtmemize rağmen support ekibi bize kaç gün geçmesine rağmen dönüş yapmamakta. Anladığım kadarıyla bu oyun artık eşit ve adil davranma kavramı kalmamakta. Biz oyunu adil oynamaya çalıştıkça bu support ekibi bizi oyun dışı bırakmaya çalıştığını düşünmeye başladık.
    Değerli support ekibinin gereğini yapacağımızdan şüphemiz yok ama oyunu haksız kazanç olarak oynayan ve PUSHING yapan arkadaşların bir an önce gereğini yapılmasını arz ederim.
    Bu arada profil paylaşımının yasak olduğunu biliyorum ama gereğinin derhal yapılması için bu yasağı görmemezlik gelmenizi umuyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 24 Ocak 2020
    zalim bunu beğendi.
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Her ne olursa olsun(İllegal program kullanma dahil) Support ekibine yazmamız hiçbir şey fark etmeyecektir. Merkez ekip ülke takımlarına banlama yetkisi vermiyor ve sadece kendileri otomatik sistemle banlama yapabiliyorlar.

3. yukarıda anlatmak istediğim şu;
    support'a yazmamıza rağmen günler geçti hala dönüş vermiyorlar bize bunun sebebi ne.
    normal şartlarda iki iş günü içinde dönüş yapan support acaba neden bu kişi söz konusu olduğu vakit günler geçmesine rağmen dönüş dahi yapılmadı. Muhtemelen bir üst mertebe'ye gitmeden kapatılmıştır. ben bunun cevabını istiyorum.

4. ateistkeci

ateistkeci User

Tahminimce yetki alanlarının dışında olduğu için cevap vermemişlerdir

5. MrWho

MrWho User

Kendi profilini de paylaş da savaşalım kardeşim öyle klanımızdaki hesapları sağa sola atarak savaşırken elde edemediğin başarıları masa başında elde etmeye kalkma illegal program kullanan hesapların bir gün kapatılacağını herkes biliyor gereken neyse cezası sistem tarafından verilir ama haritada bol bol patladığın kendine yediremediğin için boş konuşmanın anlamı yok şimdi de ben link paylaşmanın yasak olduğunu bile bile paylaşmış ve bu suçu kasten işlemiş olduğun için moderatör tarafından gerekli cezai işlemin uygulanmasını talep ediyorum.

6. ben sadece haksız kazanç sağlayanların gereken cezai işlemi almasını istiyorum ve ayrıca kesilen ben değilim.
    biz oyunu hakkımızla oynarken onlar köşeye geçip bu işlemi yapması suç.

7. mark9x

mark9x User

bot kullandıgını kabul etmen komik olmuş kardeş

8. çok komiksiniz :D ben başka bir olaydan bahsederken siz konuyu çarpıtmak için farklı konulara giriyorsunuz bu çok garip benim muhatap olduğum konu bu değil ve sizde değilsiniz.
    ve bu arada bot kullanmış olsaydım onların yaptığı bu olayı görmüş olamazdım ki bu arada bot kullanmam kendinizi benimle karıştırmayın.

9. ateistkeci

ateistkeci User

Arkadaşlar tartışma yaratabilecek sözlerden kaçınmaya çalışalım birbirimizi bir oyun için kırmaya değmez :)

10. Mr.User

Mr.User User

Support support duy sesimizi.

Oyun oynamadan bunların birbirlerini bannlama çabaları sonucunda kurmay olacam :)

Ha gayret :)

11. Viraaa

Viraaa User

bu oto kullananları da onları gormezden gelenleride Allah ıslah etsin.yukarda bir arkadas otomatik banlama sisteminden bahsetmis:)) kardes 2 senedir oto kullananlardan daha 1 kisi bile banlanmadi.pushing haric...

12. en büyük sıkıntımız o zaten ama biz elimizle hesapları geliştirirken bunların kalkıp köşeye geçip görev yapması hiçte hoş degil

13. ateistkeci

ateistkeci User

Unity geçişiyle sistem çalıştırılıp illegal program kullanan oyuncular banlanacaklar :)

14. Viraaa

Viraaa User

e o sistem gecmise donuk taramami yapicak:)

15. ateistkeci

ateistkeci User

Genel tarama olacak ve geçmişe dönük tarama yapmak Bigpoint için zor bir şey olmamalı :)

16. kardeşim sen ne yaptın şimdi banlanırsın aman ha gerçekleri söylemenin yeri burası değil botları banlıcaklar merak etme vip+indirim satışları azalsın botsuz oyuncular oyunu bıraksın yani iş işten geçsin ondan sonra hayır garip olan forum modlarının ne zaman bot konusu açılsa hemen bi savunmaya geçip merkez banlıcak deyip geçiştirmesi şu merkezin yaptığı taramaları paylaş yazışmaları paylaş somut birşey görelim ama ortada birşey yok aylar değil yıllar geçti dile kolay ama ban yok giş kuralları birtek forumda işe yarıyo galiba gerçekleri söyleyince hemen ban ha birde pushing te ban var yıllardır banlama yapmayan merkez nasılsa puşingte banlama yapabiliyor neyse yazacak çok şey var ama değmez.

17. MrWho

MrWho User

Yazdıklarımdan bot kullandığımı çıkarman ne alakaysa artık konu ben bile değilim.. Asılsız ithamdan bu kişiye bi uyarı verirseniz memnun olurum FM.

18. ARTEMİS adminin konuya dahil olması lazim cok acil

19. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Forum kuralları gereği oyuncu profillerini haksız kazanç, bot kullanıyor vb. ithamlarda bulunmak yasaktır. Ayrıca forum içi dahi olsa link paylaşımı yasaktır, mesajınızı düzenledim.

Support 48 saat içerisinde geri dönüş yapmaktadır. Eğer daha uzun sürüyorsa support yoğundur veya inceleme uzun sürmüştür.

Support eğer oyun kurallarına aykırı bir durum görürse gereğini yapacaktır zaten. Ayrıca forum üzerinden biz müdahale edemeyiz.
    Bu yanlış bilgidir. Ülke takımları yanlızca bot banlaması yapma yetkisine sahip değildir. Oyun içi puşing gibi durumlarda support ban yapabilir.

Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

20. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Bu mesajınızdan size 2 iş günü geçsede cevap verilmediği anlamını çıkarıyorum. Lütfen burada ticket № paylaşınız. Bende kontrol edeyim, ticketinize ilgili cevap verilmiş mi, verilmemiş mi.
    https://board-tr.darkorbit.com//threads/sss-bilet-ticket-nedir-ne-ise-yarar.127354/