Öneri Surgeon Design Pack

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve Karga tarafından 30 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Getirilsin mi?

1. Kesinlikle!

87,9%
  2. Gereği yok.

12,1%
  1. Karga

Karga User

Merhabalar.

Corona virüsü ile yaşadığımız şu günlerde oyunumuzun virüs temalı etkinliklerinden birinin gelmesi gerektiği kanaatindeyim.(Parasite Tide)

Etkinlik şu sıralar paskalya ile çatışacağından gelmesi biraz olanaksız duruyor.
    Bu hususu da göz önünde bulundurarak en azından bir PARAZİT PAKETİ getirilmesi taraftarıyım.

(Bu tasarımların uzun süredir obsidyene eklenmediğini ve etkinliğin de bir daha hiç getirilmediğini unutmayalım.)

Parasite Pack
    • 1 G-Surgeon
    • 1 G-Surgeon Cicada
    • 5.000 PİB-100
    • 100 IM-01
    • 5 ANTİ-Z1 XL
    Parasite Pack (UFE)
    • 1 G-Surgeon
    • 1 G-Surgeon Cicada
    • 1 G-Surgeon Locoust
    • 10.000 PİB-100
    • 1.000 IM-01
    • 20 ANTİ-Z1 XL

Luminous ve Minerva bunu beğendi.
  2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak tekrar açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

Minerva bunu beğendi.
  3. surgeon fanları var olabilir olumlu oy kullandım

4. doğrudur ben de surgeon fanıyım fakat bundan ziyade surgeona modül getirilmesi tarftarıyım.zira surgeon cicada tasarımı olmadanda çok hoş.

5. Karga

Karga User

Keşke onu da yapsalar ama bir çıkardılar unuttular bende bekliyorum..

Luminous bunu beğendi.
  6. Geleceğini sanmasam da desteğim sizlerle.

-»Gαlαxy«- ve Minerva bunu beğendi.
  7. ateistkeci

ateistkeci User

Güncel ve yukarıda tutalım bu konuyu yorumumu bırakayım :p

-»Gαlαxy«- bunu beğendi.
  8. PİONEER

PİONEER User

bende var gemi ve Tasarimlari ama genede olumlu oy kullandim sizin icin :)

Sayfayı Paylaş