Duyuru TA savaş arenasında esir kaldım

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kanlı_gözyaşı_1907 tarafından 7 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lütfen yardım edin çarım TA savaş arenasında esir kaldı çıkmıyor oyundanada çıkılmıyo lütfen yardım edin

lütfen yetkili birisi yardım etsin lütfen çarım gitti

2. Merhaba ,

Gerekli bilgilerinizle birlikte durumu anlaşılır bir şekilde yazıp support'a mesaj yollayınız.

İyi forumlar.

3. bende kaldım

4. bende esir kaldım güçlendiricilerim boşa gidiyor ! uri kasamıyorum kaldım böyle

5. admin bende 4-5 saattir savaş arenasında mahsur kalanlardanım
    yeniliyorum yeniliyorum düzelmiyor ??

6. admin ticket atmış olsamda bi değişiklik olmadı napılması gerekiyor ?

7. ben çıktım

8. nasıl çıktın ?

9. başka bi hangarınıza girip gemi değiştirin

10. Hangar değiştirilemiyor :(

11. Ne güçlendirici kaldı ne bişey !! gece yarısı 2 den beri gemi acık duruyo bışeyde yapamadım !

12. Aynı şey bendede oldu admin Support a yazdım cevap bekliyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ağustos 2015
  13. malıbu44

malıbu44 User

aynısı bnde de arenaya atladım rakip gelmedi 2 round bitti . rakibini bekle yazıyor. tebrikler darkorbit

çerezleri sildim chromeden girdim supporta yazdım 8-9 dakka sonra düzeldi portala attı. iyi günler

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Ağustos 2015
  14. *Asalet*

*Asalet* User

Merhabalar,

TA savaş arenasında mahsur kalan oyuncularımız ıd ve server bilgilerinizle birlikte Support ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.