Tabiki supportlar bıktırdı artık

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ersinnn06 tarafından 31 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ersinnn06

ersinnn06 User

Öncelikle supportların değişmesi lazım çözüm üretmedikleri gibi sorunda çözmüyorlar bir işe yaradıklarını düşünmüyorum ve benim gibi düşünen birçok kullanıcı var sesimizi duyuramıyoruz adimler supportu birbrine şikayet et diyor zaten kılıc isminde biri var arada bir nişancı çıkıyor kimi kime şikayet edeceksin bigpointten birilerine ulaşmaya çalışıyorum imkan kısıtlı ulaşılması zor bunun üzerine bir çalışma bütün oyuncuları rahatlatır.
    Not: Supportların hiç biriyle kişisel bir düşmanlığım yok sadece emeğim verilmediği gibi yalancılıkla suçlandım tepkim karşısında süresiz ban yedim ve supportlar yazdığım hiç bir şeye cevap vermez oldular bilgi amaçlı yazdım madem fikir havuzu benm fikrim supportlarla ilgili ve bu büyük bir sorun adminler başlığı kilitlemezler ya da silmezlerse ne kadar haklı olduğumu göreceklerdir.

2. KARANLIK

KARANLIK User

Üzgünümki bu şikayetlerinizi ancak supporta yapabilirsiniz.Bize ne derseniz deyin bizim yapabileceğimiz bir üst merciye yönlendirmektir.Ayrıca supportun silinmesi gibi durum söz konusu olamaz.Hesapları inceleyen gerekli bildirimleri yapan merci supportur.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.