Duyuru Tahminlerinizi Alıyorum :D

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 8 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sence Hangisi ? 10.000.000 Uridium Kasabilir miyim ?

1. Bence Kasabilirsin 10.000.000 Yaparsın

56,7%
  2. Bence O Kadar Kasamazsın

16,7%
  3. Bilmem :D

10,0%
  4. 10.000.000 Kastıktan Sonra Bölüşürüz Demi =p

30,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar arkadaşlar seneler önce acaba 1.000.000 uridium biriktirebilir miyim diye düşünmüştüm yani uridium çekmeden biriktirebilir miyim diye düşündüm.

Evet 1.000.000 uridiuma çok yaklaştım 620.000 uridiumum var elle biriktirdim şimdi ki hedefim 10.000.000 uridium biriktirmek.

Cubiye girdim , ICE etkinliklerine katıldım , kutu kastım.

620.000 uridiumu 4-5 günde kastım (Gece 1'lere kadar oturdum normalde ben pazarları full takılan bir insanım hafta içleri ise sadece 3 saat aktif olabilmekteyim ama geçen hafta boş hafta olduğundan oturdum öyle)

Bunu yapmamda ki amaç aslında ne kadar sürede ne kadar kasabileceğimi öğrenmek ve bunu sizinle paylaşmak istedim :D

Şimdi arkadaşlar sizden tahmin istiyorum yani sen şu kadar günde/haftada/ayda şu kadar uri biriktirirsin diye tahminlerde bulunmanızı istiyorum.

Bir diğer amacım ise tahmin gücünüzü sınamak :D

Ekipmanlarım:

10 havoc

pusat , aegis , goliath vs...

42 LF-4

41 arge kutu savaş

Pet full

droitler 10 tane iris seviyeleri 14.

bo2 ler full.

2. SOULFLY

SOULFLY User

Merhabalar ,

Temmuz ayının ortalarında hedefinize ulaşacağınızı düşünüyorum :)

İyi forumlar

3. İlk tahminimiz bir moderetorden geldi :D

gayetde güzel bir tahmin bence :D

4. Tom_Cat

Tom_Cat User

gemi ful olunca fantezi başlıyor tabi :p

5. Daha geliştirmelerim tam değil ve hercüllerim tam değil nerde full hala gözümde hurda :D

Evet tahminini alalım ? :D

6. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

10 milyon hedefine bir kaç dakika içerisinde ulaşabilirsiniz.:D(Kredi Kartı ile):D.

Şaka bir yana,kendinize bir hedef koyduğunuzda ona ulaşıyorsunuz.

Ben kendime 5-3 te Paladyum toplayarak 10,000 gg hedeflemiştim,sonuçta ulaştım,baktımki oluyor,hedefimi büyüttüm.

Oyunda beni tanıyan arkadaşlar bilirler,25,000 gg hedefine de yine 5-3 te paladyum toplayarak ulaştım.

Bir kaç ay içerisinde hem havoçlarımı hemde Hercüleslerimi tamamladım.

Kendinize 10 milyon hedefi koyduysanız ve hiç kullanmassanız kısa zamanda ulaşacağınıza eminim.

Keyifli Forumlar.

7. Hocam daha 2 gamma acik kutulardan gelecek ggler ile baya bir kapi acacam cubi tallon felanda seri donuyorum hesapladim. Cifte x2 sari tasla talon kesmem 20 saniye suruyor.

8. Bırakıcam diyen Hakan, şimdi yıllar önceki konuyu hatırlayıp uri kasıyor, vay be :D

Artık ölsemde gam yemem.

9. yaw elle yapilacak sey degil onu bir gececeksiniz ya isin yok yok yada bosdasin ben 2, saat deneyim dedim gecen 2 saate 4 bin uri topladim oda zor guc

10. Boş zaman yakinda bol bol olacak.

Ben kasilmanin kolay yolunu buldum.

Ooo sen nerelerdesin ?

*Kamuspotu

Birakmaya calissanda birakamiyorsun uyusturucu gibi bazen birakacam diyorsun yine pesini birakmiyor aylardir hercules cikaramadim dusunebiliyor musunuz aylardir hercul cikaramadim o hercul benim icin ekmek su hava oldu olmazsa olmaz.

Darkorbit pismanliktir.

Saka bir yana yine birakamadim.

erdem_korkmaz70 bunu beğendi.
  11. Kasılmanın kolay yolu neymiş hocam mümkünse para harcamadan

12. Serverin bos oldugu vakitlwrde cubiye konacan.

İce etkinliklerini kacirmayacan

Saglam konfi dizecen yartik keserken peti kutuya salacan.

Ben bu sekilde kastim

Katlayicida cektim.

13. ben oyunda 2 aydır yokum en az kardşeim forum bakıyom oyle ugraşırsan yaprsın ebn kasılamadııgm için fln bıraktım milet adaletli oynamıyor

14. Adil oynamayana sende adil olmayan bir cevap ver basit ?

Artik millet hile kullansada umurumda degil cunku millet her seferinde acik bulsa kullaniyor. Oyun yonetimi duzgun oynama icin tesvik edici seyler yapsa hile kullanan olmaz.

yılmaz749749 ve ÈrroR_™ bunu beğendi.
  15. Hakan geri dönmüş, yine :D

Gercekten bir hedef koyduysan elbet ona ulaşırsın. Yalnızca zaman alır.

16. Evet döndüm koray ne yapayım ? Bu oyunu oynuyorsan forumada 1 kere bile bulaştıysan kurtulma şansın yok uyuşturucudan kurtulursun bu oyundan kurtulamazsın :D

17. DARKLORD

DARKLORD User

bence 10 milyon uridium kasamazsın ve kasmaya çalışmamalısın da. çünkü arada gelen özel fırsatları sırf uridium biriktirmek için kaçırmak pek mantıklı olmaz. hercules kasmaya çalışıyorum diyorsun şu an x2 kapı etkinliği var pazar gecesine kadar o uriyle seri şekilde kappa açıp yaparsan(indirim çekip) herculeslerini tamamlama şansın olur.

18. Kappaya uri vermem ;) herculese daha var yani havoc gibi alel acele etmeyecem yavas yavas :)

19. Full dizili 3 kişi bul ama parasıda olsun. Kapıya %25-30 indirim geldiği zaman indirim+vip çek bütün gün hades yap seri olursanız 15 dkdan hesaplarsak saatte 40k garanti max 100k gelir. 12 saatte 1m uri olur. Hız kazanmak için enerji ve kapıdan gelen elitleri harcarsınız.

20. Ben saatte 40 k zaten kutudan kaldırıyorum neden lazere kıyayım ki ? :D

kutu katlayıcısı + pet + arge ile 40 k uri kasabilmekteyim tabi çok seri kasmam lazım (bazen sıkıldığım oluyor müzik açıyorum arkada)

gördüğüm her kutuyu topluyorum 40-30 k civarı olabilmekte. Kutudan gelen gg ve cephane zaten ayrı bir şey :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.