Duyuru Tahminlerinizi Alıyorum :D

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 8 May 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sence Hangisi ? 10.000.000 Uridium Kasabilir miyim ?

1. Bence Kasabilirsin 10.000.000 Yaparsın

56,7%
  2. Bence O Kadar Kasamazsın

16,7%
  3. Bilmem :D

10,0%
  4. 10.000.000 Kastıktan Sonra Bölüşürüz Demi =p

30,0%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Ben min. değeri söyledim. Kutudan tp, şp vs. gelmiyor. Kutunun garantisi olmaz şans işi.

2. Kutudan kastığım cephane ile botçu kesiyorum ekmeğimi ben bu şekilde kaldırıyorum ki bence gayetde rahat yani :D

Görevlerim nerdeyse bitti sayılır :D

3. -Keskin-

-Keskin- User

Uridium ne alemde :D

4. 550 k kaldı yav 150 k harcadım.

Neyse 150 k benim için bir şey değil 2 gamma duruyor.

Önümüzde güzel bir etkinlik var mı hocam ? Ona göre taktiksel değişiklik yapacam kutu toplama yaratık kesme felan ?

Şu sınav haftasını atlatırsam çok daha rahat kasacağım.

5. -Keskin-

-Keskin- User

Bilmem önümüzde etkinlik var mı ki :D Açıkçası bizde sizler gibi geldiği zaman öğreniyoruz o yüzden beklemekten başka çare yok :)

6. okul bitince kasman daha kolay olcak bence o zamnlar buyuk bir patlama olabilir urdyum hızında sen okulda olunca kardeşine fln toplat kutuları herkesin kutu toplayan kardeşi var mesela .

7. *Mrs

*Mrs User

saatte 40-30 k kutudan kas sana gemimi vericem ? kimi kekliyosun sen saatte 30-40k kasıyomus :DD

8. İnanıp inanmamak size düşer boş zamanlarımda darkorbitde kutu topluyorum.

Saatte 40 30 k oluyor.

Fakat soyle bir sey var ki bazi saatlerde sadece 20 k cikiyor.

9. *Mrs

*Mrs User

hayır benim gemi kutu+savaş argesi ben bile o kadar toplayamıyorum kutuda

10. Şimdi oncellikle ben bu kutu sistemini cozdugumu dusunmekteyim.

Cok zekice tasarlanmis bir yapisi bulunmakta.

Olayi anlatayim:

Benim teorime gore serverler arasinda ne kadar yogunluk varsa ona gore kutulardan kar elde ediliyor.

Haritalarin verdikleri saatlik uridium ve gg miktari birbirlerinden farklidir yani:

Siz 4-3 de kutu topluyorusunuz fakat 1 saat sonra veya 10 dakika sonra o bol miktarda cikan uridium ve gg bonusu baska bir haritaya gitmekte bu yuzdende az miktarda uridium kasmaktasiniz.

Yani olay su bir zeka kupu dusunun tam cozecekken yer degistiriyor ve bu sayede haritalarda kesin bir sekilde bol uri cikar diyemiyorsunuz ve adminlerde kendini bu sekilde SANS sistemi diyerek savunuyorar. Olay aslinda matematiksel ve mantiksal aritmatiksel islemler icermekte.

Ayrica haritalarda ki bazi bolgelerin Lf-4 ve tasarim cikarma ihtimali ve uridium gg cikma ihtimalleri daha fazladir.

Korsan kutusu sistemide avantaj kutusu sisteminden turetilerek yapilmistir bu yuzden ortada kesinlik yoktur.

Ancak iyi bir hesaplamayla bu haritalari ve koordinatlari tutturabilirsiniz.

11. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Olayı çözdüğünüze göre,urıdıum miktarınızda artmıştır.

Şu an kaç oldu,hedefe yaklaştınızmı.

Keyifli Forumlar.

12. Hocam 550 k uri kaldi 700 k dan

Neyse 2 gamma var su sinavlari kazasiz belasiz atlatirsam insallah kasmaya devam edecegim :)

Maalesef ki araya gercek hayatta ki isler giriyor.

13. Rehber

Rehber Guest

Merhaba,

Hedefinize az kalmış.

Sınavlarınızda başarılar dilerim.

Gerçek hayattaki işler daha önemli,o işler sorunsuzca ilerlerse,bizler burada oluruz.

Keyifli Forumlar.

14. Haklısında katlayıcı para ile çekiliyor genede para yatırmışsın hiç para yatırmadan olmuyor :d

15. Para yatırmadan demedim uridium çekmeden :D

yani ben uridiuma vermektense katlayıcı çekerim daha iyi ve uygun.

16. Başkan kusura bakma orayı gözümden kaçırmışım neyse başarılar diliyorum sana umarım hedefine ulaşırsın :)

D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R bunu beğendi.
  17. Devamlı Kuıpper yapıp -10 mlyn olabilirsiniz.Kapı pencere ile uğraşılmaz ise 10 mlyn kasılabilir.Bizim klanda var. kasanlar. Tahmine bile gerek yok.Not: Kuıpper de çok büyük beklentim vardı.Uriye uri demeyecektim .Gene de nankör olmayayım kuıpper den gelen uri ile anahtar alıp kutu açmıştım ve 2 tasarım bulmuştum.

18. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

10 milyon diyor modum az kalmamis daha 1/10 unda:)
    bol sans dileriz arada bizi bilgilendirin kac oldu diye:)

19. ÖMER.E

ÖMER.E User

ortalama 14 günde 1m uri kasabilirim , sende ise 4-5 günde 600 olmuş bakkal hesabıyla benden 4 gün erken bitirmiş oluyorsun ben eğer 10m kasmış olsam 20 hafta tutar oda 4 ay olur 20.3 den 2 ay erken bitimiş oluyorsun

Sonuç olarak 2 ay sonra 10m uri olucak sende :D

20. Arkadaşlar tum uriyi 0 ladim dun 15 k uriden 120 k ya yukselttim normal haritalarda.

Bu iddiayi kazanacam insallah :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.