Takipçi Biriktirmek İçin Taktik

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve *-.FULLMOON52.-* tarafından 30 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Başlıkta yazdığı gibi takipçi biriktirmek istiyorum amacım centurion gemisi almak, invoke 35-40 arası veriyor diye biliyorum o yüzden en mantıklısı invoke kesmek gibi görünüyor,

12 PRO
    14 level
    11 LF-4 yansıma 8 level
    11 LF-4 magma 8 level,
    8 tanede LF-4 hiper 13 level var

Solace
    gemisinde %15 npc hasarı %15 dp %10 kalkan
    modülleri
    Mimesiste %30 dp(900k can oluyor) %15 npc hasarı %17 kaçınma
    modülleri var,

Tek başıma en mantıklı nasıl bir konfi ile ve hangi gemi ile invoke kesebilirim?

Yazdıklarımdan bağımsız şu gemi ile kesmek daha kolay şöyle daha hızlı birikir şeklinde tavsiyelerinizi bekliyorum :)

2. ateistkeci

ateistkeci User

Solace+Enerji transferi+A-BL ile çok rahat tek başına kesebilirsin eğer doluysa İnvoke enerji transferi olmadan da rahatça kesebilirsin bence ve Orcus'un varsa (Modüllü) onu kullanman kutu düşürmek için daha avantajlı olacaktır :)

3. Malesef orcus için harika modüller var ama kendisi yok o yüzden erişilebilir olan centurion'a yöneldim(modüller ile sahip olduğum en güçlü gemi olacak orcus alana kadar) 7000 takipçi eksiğim var
    Şimdi baktımda yamyamlar invoklarıda yemeye başlamışlar yetişilmiyor geçen gün neye denk geldimde boş buldum bilmiyorum sanırım hafta sonuydu kapıya göçmüşlerdir, neyse artık denk geldikçe keserim tavsiyen için teşekkür ederim :)

4. .BAŞAK.

.BAŞAK. Guest

Merhaba,

Konunuzu ilgili bölüme taşımış bulunmaktayım.
    Invoke içerisinden kargo kutusu alabilmeniz için diğer oyunculardan vuruş olarak daha yüksek atış yapmanız gereklidir.
    Bu yüzden modül açısından yaratık üzerinde en çok nasıl hasar çıkarabilirseniz o gemiyi tercih etmeniz daha iyi olacaktır.

İyi oyunlar dilerim..

*-.FULLMOON52.-* bunu beğendi.