Öneri Taksitli sistem

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Feoo tarafından 22 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce arkadaşlar?

1. Olsun

53,3%
  2. Olmasın

46,7%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Feoo

Feoo User

Darkorbit Taksitli sistem:
    bu sistem sadece beli bir itemlere gecerlidir.
    • Tasarımlar
    • 3 lv Modüller
    • Droidler (6. 7. 8. irisler)
    • Droid tasarımları (ic içe acı,cift ok uçuş, yıldız uçuş
    • Gemiler (Spedhear, Citadel, Vega)
    • Ekstralar (Kamefulaj cpu xL , Günlük dosya, Yesil ganimet )
    bunların özelikleri aldındıgı takdirde taksit taksit odemesidir.Mesela Spedhear almak istiyorsunuz
    ve hic paranız yok ve almak istiyorsunuz taksitli sistemle alabilirsiniz.
    ama bunların bazı sartları var.
    • eger 1 ay icinde 7.500 bin u. bile ödemeseniz bu item elinizden gider .
    • 1 ay icerisinde alamasanız %5 u. faiz mesela (45 u. sa 50 u. olacaktır.)
    • aldınız item parasını ödemeden alamasınız.
    Faydalı tarafı
    • gunde istedi kadar uri odüye bilecek.(mesela gunde 5 bin u.ödedi elinden item gitmeyecek.)
    mesela gunde 5 bin u. kasan birisi sabırsıza eger 9 gunde alabilir. sadece bu gunde 5 bin u. hırsla sabırla kasan bir insan o kastı urisi harcamıycak.

2. kredi kartına +3 taksit de oluyormı :) yeni başlayanlar için güzel ama öyle herşey taksitli olmasın bi sınırı olmalı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Kasım 2014
  3. Ödenmezse uridium - lere düşürülsün o zaman ödemek zorunda kalırsınız

4. Güzel düşünmüşsünüz ama ben bunun bir yerden sonra suyunun çıkacağının görüşündeyim.Oyuna yeni başlayan adam gidip Citadel alır 1 ay içerisinde taksiti ödemese dahi onu kullanır, item elinden alınır ,sonra yeni hesap açar onunla da Citadel alıp 1 ay oynar, sonra yenisi, yenisi derken suyu çıkar.Eğer bazı değişiklikler yapılırsa (Yeni başlayanların kullanamaması, büyük çaplı ürünlerde kullanılamaması vb.) oyum olumlu.

5. Bencede suyunu çıkartacaklar Taksitle ödemek için alırsın ama ödemezsin kullandığınla kalırsın Darkorbit te senden geri alır ama o ana kadar kastığın uriler belki aldığın şey sayesindedir

6. Aynı fikirdeyim ama öneri değişirse güzel bir hal alabilir.Bence geliştirilebilir diye düşünüyorum.

7. Ödeme zorunluluğu gibi birşey olursa fikir güzel olabilir Yada borçlanırsın ve elindeki başka itemleri kaybedersin böle birşeyde yapılabilir

8. Yada borcu ilk aldığın zamana geri dönersin gibi bir şey olabilir.Backup:)

9. vega yerin aeigs olmalı -1

10. olmasın yaw :)

11. katılmıyorum -1 nedeni benim zaten normal bankalarla başım yeterince dertte bide Darkorbit bank la uğraşmayalım :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.