Taktiğim...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve org2BordoGüç tarafından 21 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar benim vengeance Şimşek tasarımım var şimdi benim 4 irisim var.

Ben taktik olarak şunu belirledim:

1-Bol bol palladium topla.
    2-En çok karlı kapıyı aç
    3-Kapıyı bitir
    4-Hangar al
    5-Palladaium zaman kaybını önle(gemi geçişi sayesinde)
    6-Kapı aç ve tamamla
    7-irisleri bitir.

İlk öncelikle arkadaşlar sizce bu taktiğim mantıklı mı?

Son olarak en karlı gördüğünüz(Elbette gemi gücüme göre) kapı hangisi?

Arkadaşlar acil yardıma ihtiyacım var lütfen yorumu olan herkes bir şeyler yazsın :)

Şimdiden teşekkürler

2. zetadan sasma bence hem odullerı hemde kapının kolay olması

3. Hmm peki sağol...

Şu an lambda 30/45 sence beni çok zorlar mı? veya lambdayı bitirip girmeli miyim kapıya?

4. hazırsa gır yap lakın mademkı gelısmek ıstıyorsun zeta en ıyısı hem arge yapman ıcın gunluk dosyası vermesı hemde ganımet anahtarı verıyor bunların hepsını uri ile alacak olsan kıyaslarsan zeta herseferınde sana 100bin uri vermiş gibi olur nerdeyse

5. Elbette gelişmek istiyorum hazır değil lambda ama işte 30 parçayı topladığım için kafam karıştı biraz. Şimdi sürekli pala toplayacağım için hata da yapmak istemiyorum.

6. Kurşun

Kurşun User

Merhaba ;

Zeta Kapısını Açmanızı Tavsiye Edebilirim Zeta Hem Havoc Diroit Tasarımınızı Çıkarırken Günlük Dosyası ile Argenizi Yapabilir ve Gelen Anahtarlarla Özel Günlerde Kutu Açabilirsiniz.

İyi Forumlar...

7. Ben de bir karşılaştırınca evet zetayı daha iyi buldum lakin açmak bayağı zorlayacak beni anlaşılan :)

Ayrıca yol haritamda yanlış bir şey varsa yorumlarınıza acil ihtiyaç duyduğumu belirtmeliyim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.